Royal Antwerp - Eupen: typy, zakłady i kursy

Analiza, typy i prognozy na dzień 20.09.2020

W Jupiler Pro League Belgia Royal Antwerp zagra z Eupen w dniu 20.09.2020 o godzinie 20:45. Obecnie 8. drużyna w tabeli przyjmie 11 drużynę w tabeli. Obecnie zakłady sportowe stawiają na zwycięstwo gospodarzyy, Royal Antwerp Football Clubowi. Betsson oferuje w tej chwili najlepszy kurs na wygraną gospodarzy 1.68 . Przy zakładzie ze stawką 10 € wygrana wynosi zatem 16,80€ (co oznacza 6,80€ zysku).

Najlepszy kurs dla zakładu na zwycięstwo na wyjeździe Eupen wynosi w tej chwili 5.75 w Unibet. Z prognoz bukmacherów wynika następujące prawdopodobieństwo: wygrana Royal Antwerp 63%, wygrana Eupen 20%, remis 24%. W najnowszych bezpośrednich konfrontacjach Royal Antwerp odniósł zwycięstwo w 6 pojedynki, 0 zero spotkań zakończył się remisem, a 0 potyczek wygrał Eupen.

Aktualny bilans Royal Antwerp

Royal Antwerp Football Club wygrał w ostatniej potyczce z St. Truiden 2:3. W 5 meczach z ostatnich sześciu miesięcy drużyna gospodarzy odniosła 2 zwycięstw. Bilans meczów przed własną publicznością z ostatnich sześciu miesięcy to 1 wygrana, 1 remis i 0 zero porażek. W tym sezonie 20/21 Royal Antwerp wygrał do tej pory 1 z 2 meczów na własnym stadionie (50%). Klub zaliczył 1 rozgrywki zakończone remisem i 0 porażki na własnym terenie. Po 5 meczach sezonu Royal Antwerp ma na swoim koncie w sumie 2 zwycięstwa, 1 remis. i 2 porażki.

Drużyna trenera Ivan Leko strzela bramki raczej w pierwszej części meczu. Według aktualnych statystyk w każdym meczu Royal Antwerp na własnej murawie pada przeciętnie 1,50 gola. 1,00 trafia na konto gospodarzy, a 0,50 na konto drużyny gości. Bilans bramkowy z ostatniego sezonu pokazuje, że Royal Antwerp strzelał u siebie średnio 2,00 gola. Średnia liczba straconych bramek przed własnymi kibicami wynosi 0,86. Najczęstszym wynikiem końcowym na własnym stadionie w zeszłym sezonie było 3:1, 1:1 lub 2:1. W- bieżącym sezonie drużyna przeważnie osiągała u siebie wynik 1:0 lub 1:1.

Postaw na domową wygraną Royal Antwerp teraz! >>

Aktualny bilans Eupen

W ostatnim spotkaniu Jupiler Pro League Belgia Eupen wygrał 2:1 z Gent. W tym sezonie zespół wygrał 0 z 2 spotkań na obcym stadionie (0%). Statystyki z ostatnich 6 miesięcy pokazują 1 wygranej, 3 remisów i 1 porażki. Eupen zaliczył przy tym 0 zwycięstw wyjazdowych. Zespół przegrał 0 mecze przed fanami przeciwnika, a 2 potyczki zakończyły się remisem drużyn. W-ubiegłym sezonie Eupen grał 14 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 3 z tych starć wygrał, a 2 zremisował. Z 9 spotkań drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Średnio w tym sezonie jedenastka Benat San Jose Gil zdobywa 0,50 gola na wyjeździe i jest szczególnie celna w drugiej połowie gry. W meczach przed fanami przeciwnika Eupen pada średnio 1,00 goli. W zeszłym sezonie Eupen strzelał średnio 0,93 gola i tracił 2,13 bramki w spotkaniach wyjazdowych. Mecze na stadionie przeciwnika drużyna kończyła najczęściej w poprzednim sezonie z wynikiem 0:1, 1:6 lub 2:1. Mecze wyjazdowe Eupen w obecnym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 0:0 lub 1:1.

Postaw na dalszą wygraną Eupen teraz! >>

Zakłady na Royal Antwerp - Eupen

Średnia Over/Under obu drużyn wynosi 2,0. W związku z tym polecamy zakład na Under 2.5 w najlepszym aktualnie kursie 2.05 w Betsson. Spojrzenie na aktualne statystyki bramek pokazuje, że obie drużyny trafiają celnie. Pasujący do tej sytuacji zakład BTTS Tak osiąga obecnie najwyższy kurs 1.80 w Betsson .

Zakłady sportowe uważają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny, Unibet szacuje obecnie największe szanse na ten wynik, wystawiając kurs 7.00. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według firm bukmacherskich typowane jest zwycięstwo Royal Antwerpu 1:0, na którą możesz obecnie uzyskaćnajbardziej atrakcyjny kurs7.50 w Unibet.