Potyczka Pyrwa Liga Bulgaria pomiędzy Slawia Sofia a Etar zostanie rozegrana w dniu 21.11.2020 o godzinie 11:15. Aktualny numer 14 w tabeli zmierzy się z numerem 13.. Według bieżących kursów PFC Slawia Sofii jest typowany przezbukmacherów internetowych jako faworyt. Unibet oferuje w tej chwili najwyższy kurs na wygraną gospodarzy 1.60 . Przy zakładzie ze stawką 10€ wygrana wynosi zatem 16,00€ (co oznacza 6,00€ zysku).

Typy na Etar zostaną nagrodzone najbardziej atrakcyjnym kursem w bet-at-home. Przy obecnym kursie 5.80. We wcześniejszych bezpośrednich konfrontacjach Slawia Sofia zatriumfował w 3 meczach, 0 zero meczów zakończył się remisem, a 1 starcia wygrał Etar.

Aktualny bilans Slawia Sofia

W ostatnim spotkaniu PFC Slawia Sofia przegrał 5:1 przeciwko CSKA 1948. Drużyna gospodarzy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy odnotowała zwycięstwo w 6 z 17 meczów. Bilans meczów na swoim terenie to 3 wygrane, 2 remisy i 3 porażki. Slawia Sofia do tej pory wygrał 2 z 5 meczów u siebie w tym sezonie 20/21 (40%). Klub zaliczył 1 spotkania zakończone jednym punktem dla każdej drużyny i 2 porażek na własnym stadionie. Po 10 meczach w sezonie Slawia Sofia ma na koncie 2 wygrane i 1 remis. 7 meczów zakończyło się bez punktów.

Jedenastka trenera Aleksandr Tarkhanov trafia do gole raczej przed przerwą. Według aktualnych statystyk w każdym meczu Slawia Sofia na własnej murawie pada średnio 1,60 gola. 0,60 trafia na konto gospodarzy, a 1,00 na konto drużyny gości. Bilans ostatniego sezonu dla Slawia Sofia to średnio 1,53 zdobytych i 1,47 straconych goli na mecz na własnej murawie. W ostatnim sezonie trzy rezultaty były najczęstsze w meczach Slawia Sofia na własnym stadionie: 3:1, 2:1 i 1:1. W- tym sezonie mecze na własnym stadionie kończą się najczęściej wynikiem 1:0, 0:2 lub 1:1.

Postaw na domową wygraną Slawia Sofia teraz! >>

Aktualny bilans Etar

W ostatnim spotkaniu Etar uzyskał wynik 0:0 z Ardę. W 0% meczów przed fanami przeciwnika zespół przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Patrząc na ostatnie 6 miesięcy drużyny gości, widzimy 2 wygranych, 3 remisy i 12 porażek. Etar zaliczył przy tym 0 wygranych u przeciwnika. Zespół przegrał 7 meczów na wyjeździe, a 2 starcia zakończyły się remisem drużyn. Do tej pory jedenastka Etar zmierzyła się 5 razy na wyjeździe z drużyną plasującą się wyżej tabeli. Zespół wyszedł przy tym zwycięsko 0 zero razy, a 4 razy przegrał. W 1 meczowi zespoły ostatecznie podzieliły się punktami. W-ubiegłym sezonie Etar grał 7 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 1 z tych meczu wygrał, a 1 zremisował. Z 5 meczów drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Zespół trenera Kaloyan Chakarov strzela w tym sezonie 0,67 bramki na wyjeździe, przeważnie w pierwszych 45 minutach spotkania. W sumie padają średnio 3,50 bramki na mecz wyjazdowy Etar. Podróżujący z drużyną fani Etar mogli świętować średnio 1,20 bramki w starciach wyjazdowych Etar w minionym sezonie. 1,80 raza na mecz musieli znosić gole przeciwnika. 0:2, 2:2 lub 1:2 – te rezultaty widniały najczęściej na tablicy wyników podczas wyjazdowych potyczek Etar w ubiegłym sezonie. Mecze wyjazdowe Etar w większości kończyły się w obecnym sezonie wynikiem 1:5, 1:1 lub 1:2.

Postaw na dalszą wygraną Etar teraz! >>

Zakłady na Slawia Sofia – Etar

Przy średniej Over/Under 2,5 obu zespołów najlepszy wydaje się zakład naUnder 3.5. Na najlepszy na rynku kurs (1.25) można teraz liczyć w Betsson. Biorąc pod uwagę słaby bilans bramkowy obu drużyn, bukmacherzy nie oczekują celnych strzałów obu drużyn. Najbardziej atrakcyjny kurs 1.68 dla tego typu uzyskasz obecnie w Betsson.

Zakłady sportowe uważają zwycięstwo Slawia Sofii 1:0 za najbardziej prawdopodobny, Betsson szacuje obecnie największe szanse na ten wynik, wystawiając kurs 5.00. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według bukmacherów internetowych typowane jest zwycięstwo Slawia Sofii 2:0, na którą możesz obecnie uzyskaćnajbardziej atrakcyjny kurs5.50 w Betsson.

Boni für