Coritiba FC - Vasco da Gama: typy, zakłady i kursy

Analiza, typy i prognozy na dzień 20.09.2020

© imago images/Fotoarena

Coritiba i Vasco da Gama spotkają się w Série A Brazylia w dniu 20.09.2020. Rozpoczęcie meczu o godzinie 21:00. 4 w tabeli będzie gościem 19. zespołu w tabeli. Firmy bukmacherskie obstawiają zwycięstwo gospodarzy, Coritiba Foot Ball Clubowi. Najwyższej wygranej dla zakładów na zwycięstwo gospodarzy można oczekiwać w Betsson, gdzie obecnie kurs wynosi 2.65 . Przy stawce 10 € wygrasz 26,50€ € (zysk = 16,50€).

Za typy na zwycięstwo Vasco da Gamę najwyższy kurs 2.80 otrzymasz w Betsson. Coritiba rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z wcześniejszych starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 2 potyczkach, z kolei 0 zero razy zwycięzcą został Vasco da Gama.

Aktualny bilans Coritiba

W ostatnim spotkaniu Coritiba Foot Ball Club przegrał 1:0 przeciwko Atletico PR. W ciągu minionych 6 miesięcy zespół gospodarzy wygrała 2 z 10 meczów. Przed własną publicznością Coritiba Foot Ball Club odnotował 1 wygrana, 0 remisy i 3 porażki. 1 z 4 rozgrywek przed własnymi fanami w aktualnym sezonie zakończyła się wygraną w Coritiba, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie tylko 25%. Chociaż 0 razy wynik pozwolił zdobyć punkty, 3 razy gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. Po 10 meczach sezonu Coritiba ma na swoim koncie w sumie 2 wygrane, 2 remisy. i 6 porażek.

Ekipa trenera Jorginho zdobywa przy tym gole raczej w pierwszej połowie. Na każdy mecz u siebie Coritiba strzela średnio 0,25 gola i traci 0,75 gola. Daje to w sumie 1,00 bramki na spotkanie. Jak dotąd najczęstsze wyniki meczów u siebie w tym sezonie to 0:1 i 1:0.

Postaw na domową wygraną Coritiba teraz! >>

Aktualny bilans Vasco da Gama

2:3 to rezultat ostatniego meczu Vasco da Gama z Botafogo. W aktualnym sezonie zespół wygrał 2 z 4 spotkań wyjazdowych (50%). Vasco da Gama triumfował w ciągu ostatnich 6 miesięcy 5 razy, zremisował 2 pojedynków, a z 2 wyszedł jako przegrany. Na wyjeździe rozegrano 2 zwycięskie mecze. W ostatnich meczach przed fanami przeciwnika Vasco da Gama przegrał 1 raz, a 1 potyczka zakończył się remisem. W-ubiegłym sezonie Vasco da Gama grał 11 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 3 z tych meczów wygrał, a 3 zremisował. Z 5 meczów drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

W aktualnym sezonie zespół trenera Ramon Menezes zdobywa średnio 2,25 gola na mecz wyjazdowy, głównie w 2. połowie meczu. W spotkaniach na obcym stadionie Vasco da Gama pada średnio 3,75 bramki. W poprzednim sezonie Vasco da Gama strzelał średnio 1,00 bramki i tracił 1,21 gola w meczach u przeciwnika. Mecze na stadionie przeciwnika drużyna kończyła najczęściej w ostatnim sezonie z wynikiem 1:1, 0:1 lub 0:0. Większość meczów wyjazdowych Vasco da Gama w obecnym sezonie kończyła się wynikiem 3:2, 2:2 lub 1:2.

Postaw na dalszą wygraną Vasco da Gama teraz! >>

Zakłady na Coritiba - Vasco da Gama

Średnia Over/Under obu drużyn wynosi 1,5. W związku z tym polecamy typ na Under 2.5 w najlepszym aktualnie kursie 1.60 w Betsson. Słaby bilans bramkowy obu drużyn sugeruje postawienie zakładu „Obie drużyny strzelą gola - Nie”. Kurs 1.80 oferowany przez Betsson jest obecnie najwyższym kursem dla tych zakładów.