© imago images/Fotoarena

W Série A Brazylia Goiás zagra z Palmeiras w dniu 22.11.2020 o godzinie 01:00. Aktualnie 20. drużyna w tabeli Série A Brazylia zmierzy się z 5. drużyną w tabeli. Obecnie bukmacherzy internetowi typują zwycięstwo drużyny gości dla Sociedade Esportiva Palmeirasowi. Betsson oferuje dla tego zakładu najlepszy kurs 1.62 na zwycięstwo drużyny gości, co przy stawce 10€ daje wygraną 16,20€ (oznacza to zysk 6,20€).

Typy na Goiás zostaną nagrodzone najbardziej atrakcyjnym kursem w Betsson. Przy obecnym kursie 5.00. Goiás rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z poprzednich starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 1 meczu, z kolei 2 razy zwycięzcą został Palmeiras.

Aktualny bilans Goiás

Goiás Esporte Clube przegrał w ostatnim starciu z Atletico PR 0:1. W ciągu ostatnich 6 miesięcy drużyna gospodarzy odnotowała 2 zwycięstw w 19 meczach. Przed własnymi fanami Goiás Esporte Clube odniósł 2 zwycięstwa i 3 razy zremisował. Jedenastka gospodarzy 5 razy zeszła z boiska bez punktów. W tym sezonie Goiás wygrał tylko 20% (2 z 10) meczów na swoim terenie. 3 razy wynik wystarczył do zdobycia punktów, gdy tymczasem goście zarobili punkty we wszystkich 5 meczach. Po 19 meczach sezonu Goiás ma na swoim koncie w sumie 2 zwycięstwa, 6 remisów. i 11 porażek.

Ekipa trenera Enderson Moreira zdobywa gole raczej w 2. połowie meczu. Według statystyk na każdy mecz rozegrany u siebie Goiás zdobywa średnio 1,40 bramki i traci 1,80 bramki, a zatem na spotkanie przypada w sumie 3,20 gola. W zeszłym sezonie Goiás strzelał przed własnymi kibicami średnio 1,63 gola i tracił 1,21 gola. Najczęstszym wynikiem końcowym na własnym stadionie w zeszłym sezonie było 1:0, 1:2 lub 2:1. W- bieżącym sezonie najczęstsze wyniki w meczach przed własnymi fanami to 1:1, 0:1 i 2:4.

Postaw na domową wygraną Goiás teraz! >>

Aktualny bilans Palmeiras

Ostatnio Palmeiras wygrał 2:0 z Fluminense. W 50% meczów przed fanami przeciwnika zespół przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Palmeiras triumfował w ciągu ostatnich 6 miesięcy 9 razy, zremisował 7 spotkań, a z 4 wyszedł jako przegrany. Palmeiras zaliczył przy tym 5 wygranych na wyjeździe. Zespół przegrał na obcym stadionie 2 pojedynków, a 3 zakończyło się remisem drużyn. W-ubiegłym sezonie Palmeiras grał 2 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 1 z tych meczu wygrał, a 0 zremisował. Z 1 meczu drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

W tym sezonie zespół trenera Vanderlei Luxemburgo zdobywa średnio 1,30 bramk na pojedynka wyjazdowy, głównie po przerwie. W potyczkach wyjazdowych Palmeiras średnio pada 2,10 gola. Z bilansu ubiegłego sezonu wynika, że w spotkaniach na obcym stadionie Palmeiras strzela średnio 1,11 gola i traci 1,00 na rzecz drużyny przeciwnej. Na murawie przeciwnika najczęstszym wynikiem zespołu w minionym sezonie było 1:1, 2:1 lub 2:0. Mecze wyjazdowe Palmeiras w większości kończyły się w tym sezonie wynikiem 1:1, 1:0 lub 3:0.

Postaw na dalszą wygraną Palmeiras teraz! >>

Zakłady na Goiás – Palmeiras

2,0 to średnia Over/Under obu drużyn. Odpowiedni w tej sytuacji typ to Under 2.5, dla którego w Betsson uzyskasznajbardziej atrakcyjny kurs 1.83. Zakłady bukmacherskie zakładają, że gola strzeli najwyżej jedna drużyna. Kurs na „Obie drużyny strzelą gola – Nie” 1.80 w Betsson jest znacznie wyższy niż kurs na Tak.

Boni für