Grêmio - Palmeiras: typy, zakłady i kursy

Analiza, typy i prognozy na dzień 20.09.2020

© imago images/Fotoarena

Rozgrywka Grêmio z Palmeiras odbędzie się w Série A Brazylia 20.09.2020 o godzinie 21:00. 12. drużyna w tabeli spotka się z 6 w tabeli. Przewidywania zakładów bukmacherskich zakładają obecnie zwycięstwo drużyny gospodarzy, Grêmio Foot-Ball Porto Alegrensu. Betsson oferuje w tej chwili najbardziej atrakcyjny kurs na wygraną gospodarzy 2.50 . Przy zakładzie ze stawką 10 € wygrana wynosi zatem 25,00€ (co oznacza 15,00€ zysku).

Najlepszy kurs dla typu na zwycięstwo na wyjeździe Palmeiras wynosi w tej chwili 2.85 w Betsson. Gdy te przeciwne zespoły spotkały się ostatnio, 1 potyczce zakończyły się zwycięstwem Grêmio, 2 potyczki został zremisowany, a w 5 starciach triumfował Palmeiras.

Aktualny bilans Grêmio

W ostatnim spotkaniu przeciwko Fortalezę Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense uzyskał wynik 1:1. W ciągu ostatnich 6 miesięcy drużyna gospodarzy odnotowała 2 wygranych w 9 meczach. Przed własnymi fanami Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense odniósł 1 wygrana i 2 razy zremisował. Jedenastka gospodarzy 1 raz zeszła z boiska bez punktów. 1 z 4 meczów na własnym stadionie w aktualnym sezonie zakończyła się wygraną w Grêmio, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie tylko 25%. Chociaż 2 razy wynik pozwolił zdobyć punkty, 1 raz gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. Grêmio 2 wygrał 9 meczów sezonu. Chociaż odnotował także 6 remisów, 1 potyczka zakończyły się bez punktów.

Drużyna trenera Renato Gaucho strzela większość bramek po przerwie. Według aktualnych statystyk w każdym spotkaniu Grêmio na własnej murawie pada przeciętnie 1,50 gola. 0,75 trafia na konto gospodarzy, a 0,75 na konto drużyny gości. W ubiegłym sezonie Grêmio świętował u siebie przeciętnie 2,00 gola i musiał przełknąć 0,95 gola przeciwnika. Mecze u siebie kończyły się najczęściej w poprzednim sezonie wynikiem 2:1, 3:0 lub 2:0. Najczęstsze rezultaty w aktualnym sezonie to 1:1, 1:2 i 0:0.

Postaw na domową wygraną Grêmio teraz! >>

Aktualny bilans Palmeiras

W ostatnim meczu Palmeiras uzyskał wynik 2:2 z Sport. Do tej pory w aktualnym sezonie zespół wygrał 3 z 5 spotkań przed fanami przeciwnika (60%). Palmeiras zaliczył przy tym 3 wygranych przed fanami przeciwnika. Zespół przegrał na stadionie przeciwnika 0 mecze, a 2 zakończyło się remisem drużyn. Z 2 meczów wyjazdowych w bieżącym sezonie z drużynami, które plasują się wyżej w tabeli, 1 spotkanie wygrał Palmeiras (50%). 1 starcie została przegrana (50%), a 0 zakończyło się remisem (0%).

W obecnym sezonie zespół trenera Vanderlei Luxemburgo zdobywa średnio 1,40 bramk na mecz wyjazdowy, głównie po zmianie stron boiska. W meczach na wyjeździe Palmeiras pada średnio 2,00 goli. Podróżujący z drużyną fani Palmeiras mogli świętować średnio 1,11 bramki w pojedynki na obcym stadionie Palmeiras w ubiegłym sezonie. 1,00 raza na mecz musieli znosić gole przeciwnika. Mecze na stadionie przeciwnika drużyna kończyła najczęściej w minionym sezonie z wynikiem 1:1, 2:1 lub 2:0. Mecze wyjazdowe Palmeiras w aktualnym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 1:1, 2:0 lub 2:1.

Postaw na dalszą wygraną Palmeiras teraz! >>

Zakłady na Grêmio - Palmeiras

Średnia Over/Under obu drużyn wynosi 1,5. W związku z tym polecamy typ na Under 2.5 w najlepszym aktualnie kursie 1.65 w Betsson. Bukmacherzy internetowi zakładają, że gola strzeli najwyżej jedna drużyna. Kurs na „Obie drużyny strzelą gola - Nie” 1.83 w Betsson jest znacznie wyższy niż kurs na Tak.