W dniu 22.11.2020 São Paulo zmierzy się z Vasco da Gama w Série A Brazylia. Gwizdek sędziego rozpocznie mecz o godzinie 20:00. W związku z tym 3. chwilowo zespół w tabeli rzuca wyzwanie numerowi 16 w tabeli. Zakłady bukmacherskie typują São Paulo Futebol Clubu jako zwycięską drużynę. Najwyższej wygranej dla zakładów na zwycięstwo gospodarzy można oczekiwać w Betsson, gdzie obecnie kurs wynosi 1.57 . Przy stawce 10€ wygrasz 15,70€ € (zysk = 5,70€).

Najwyższy kurs 6.00 na Vasco da Gamę wystawia obecnie Betsson. Z prognoz bukmacherów wynika następujące prawdopodobieństwo: wygrana São Paulo 64%, wygrana Vasco da Gama 17%, remis 26%. We wcześniejszych bezpośrednich konfrontacjach São Paulo zatriumfował w 3 pojedynki, 1 mecz zakończył się remisem, a 3 pojedynkom wygrał Vasco da Gama.

Aktualny bilans São Paulo

Ostatnio São Paulo Futebol Clube wygrał 2:3 z Fortalezę. Drużyna gospodarzy w ciągu poprzednich sześciu miesięcy odnotowała wygraną w 10 z 18 meczów. Przed własnymi fanami São Paulo Futebol Clube odniósł 6 wygranych i 3 razy zremisował. Jedenastka gospodarzy 0 razy zeszła z boiska bez punktów. 6 z 9 meczów na swoim terenie w aktualnym sezonie zakończyła się wygraną w São Paulo, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie 66,67%. Chociaż 3 razy wynik pozwolił zdobyć punkty, 0 razy gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. Po w sumie 18 spotkaniach w sezonie São Paulo ma na swoim koncie 10 wygranych, 6 remisów. i 2 porażki.

Zespół trenera Fernando Diniz zdobywa przy tym gole raczej po zmianie stron boiska. Według aktualnych statystyk w każdym meczu São Paulo na własnej murawie pada średnio 2,11 gola. 1,56 trafia na konto gospodarzy, a 0,56 na konto drużyny gości. Bilans bramkowy z ostatniego sezonu pokazuje, że São Paulo strzelał u siebie przeciętnie 1,21 gola. Średnia liczba straconych bramek przed własnymi kibicami wynosi 0,63. Mecze u siebie kończyły się najczęściej w ubiegłym sezonie wynikiem 1:0, 1:1 lub 2:1. Najczęstsze rezultaty w aktualnym sezonie to 2:1, 1:1 i 1:0.

Postaw na domową wygraną São Paulo teraz! >>

Aktualny bilans Vasco da Gama

Vasco da Gama wygrał 0:2 z Sport w ostatnim spotkaniu. Do tej pory w bieżącym sezonie zespół wygrał 3 z 10 spotkań na obcym stadionie (30%). Statystyki z ostatnich 6 miesięcy pokazują 6 wygranych, 4 remisów i 9 porażek. Vasco da Gama zaliczył przy tym 3 wygranych na wyjeździe. Zespół przegrał wyjazdowych 5 potyczek, a 2 zakończyło się remisem drużyn. Do tej pory jedenastka Vasco da Gama zmierzyła się 3 razy na wyjeździe z drużyną plasującą się wyżej tabeli. Zespół wyszedł przy tym zwycięsko 1 raz, a 2 razy przegrał. W 0 meczom zespoły ostatecznie podzieliły się punktami. W-ubiegłym sezonie Vasco da Gama grał 11 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 3 z tych meczów wygrał, a 3 zremisował. Z 5 potyczek drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Zespół pod wodzą Ricardo Sa Pinto strzela średnio 1,30 goli na mecz wyjazdowy, najczęściej w 2. połowie meczu. Jeśli policzy się wszystkie gole, w meczach na wyjeździe Vasco da Gama pada średnio 3,00 goli na mecz. Z bilansu ubiegłego sezonu wynika, że w meczach wyjazdowych Vasco da Gama strzela średnio 1,00 bramki i traci 1,21 na rzecz drużyny przeciwnej. 3 wyniki pojawiały się najczęściej w spotkaniach wyjazdowych Vasco da Gama w ostatnim sezonie: 1:1, 0:1 lub 0:0. Vasco da Gama najczęściej w bieżącym sezonie uzyskiwał wynik 2:0, 1:1 lub 0:2.

Postaw na dalszą wygraną Vasco da Gama teraz! >>

Zakłady na São Paulo – Vasco da Gama

Ponieważ oba zespoły mają średnią Over/Under 2,0, wydaje się, że warto rozważyć typ Under 2.5. Obecnie Betsson oferuje dla tego typu najwyższy kurs na rynku – 1.80. Biorąc pod uwagę słaby bilans bramkowy obu drużyn, bukmacherzy internetowi nie oczekują celnych strzałów obu drużyn. Najbardziej atrakcyjny kurs 1.72 dla tego typu uzyskasz obecnie w Betsson.

Bukmacherzy uznają zwycięstwo São Paula 1:0 za najbardziej prawdopodobny wynik meczu (najwyższy kurs6.00 w Betsson). Zaraz potem typowane jest zwycięstwo São Paula 2:0], która ma w Betsson najlepszy kurs 6.50.

Boni für