Mecz Super League Szwajcaria pomiędzy St. Gallen a Lausanne Sport zostanie rozegrana w dniu 22.11.2020 o godzinie 16:00. 3. zespół w tabeli zmierzy się z 5 w tabeli. Obecnie firmy bukmacherskie stawiają na zwycięstwo gospodarzyy, FC St. Gallenowi. Najlepszy kurs bukmacherski na zwycięstwo gospodarzy to 1.85 i uzyskasz go w Betsson. Jeśli postawisz 10€, wygrana wyniesie 18,50€ (zysk = 8,50€).

Dla typu na zwycięstwo na wyjeździe Lausanne Sport Unibet oferuje obecnie najwyższy kurs 4.00. Na podstawie bieżących kursów bukmacherskich prawdopodobieństwo wygranej St. Gallen wynosi 55%, a wygranej Lausanne Sport 25%. Prawdopodobieństwo remisu szacowane jest na 27%. St. Gallen wygrał 4 z najnowszych bezpośrednich pojedynków i 1 raz podzielił się punktami z Lausanne Sport. Z kolei Lausanne Sport 3 razy odniósł zwycięstwo.

Aktualny bilans St. Gallen

Ostatnio FC St. Gallen uzyskał wynik 0:0 z YB Bern. Gospodarze przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w 10 z 20 meczów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Bilans meczów przed własną publicznością z ostatnich sześciu miesięcy to 6 wygranych, 0 remisy i 3 porażki. St. Gallen do tej pory wygrał 2 z 3 meczów u siebie w tym sezonie 20/21 (66,67%). Klub zaliczył 0 spotkania zakończone remisem i 1 porażek na własnym stadionie. St. Gallen odniósł 3 wygrane w 7 meczach w sezonie. 2 razy drużyna dzieliła się punktami z przeciwnikiem, a 2 razy wyszła ze starcia bez punktów.

W pierwszej połowie gry jedenastka trenera Peter Zeidler częściej trafia do bramki. Zgodnie z bieżącymi wynikami na każdy mecz rozegrany u siebie St. Gallen zdobywa przeciętnie 1,00 bramki i traci 1,00 bramki, a więc na spotkanie przypada łącznie 2,00 gola. W ubiegłym sezonie St. Gallen strzelał przed własnymi kibicami przeciętnie 2,33 gola i tracił 1,61 gola. W ostatnim sezonie trzy rezultaty były najczęstsze w meczach St. Gallen na własnym stadionie: 4:1, 3:2 i 3:1. Najczęstsze rezultaty w bieżącym sezonie to 1:0 i 1:3.

Postaw na domową wygraną St. Gallen teraz! >>

Aktualny bilans Lausanne Sport

0:1 to rezultat ostatniego meczu Lausanne Sport z Lugano. Do tej pory w tym sezonie zespół wygrał 0 z 2 pojedynków przed kibicami przeciwnika (0%). W-spotkaniach rozegranych w ciągu ostatnich 6 miesięcy goście odnieśli 2 wygranych i 2 remisy. 1-raz musieli obejść się bez punktów. W starciach wyjazdowych Lausanne Sport 0 razy zgarnął zwycięstwo. 0 razy goście doznali porażki, a 2 razy spotkanie zakończyło się remisem.

W tym sezonie zespół trenera Giorgio Contini zdobywa średnio 1,00 bramk na mecz wyjazdowy, głównie w 2. połowie spotkania. W meczach u przeciwnika Lausanne Sport pada średnio 2,00 goli. W ubiegłym sezonie Lausanne Sport strzelał średnio 0 gola i tracił 0 gola w starciach u przeciwnika. Większość meczów wyjazdowych Lausanne Sport w tym sezonie kończyła się wynikiem 0:0 lub 2:2.

Postaw na dalszą wygraną Lausanne Sport teraz! >>

Zakłady na St. Gallen – Lausanne Sport

Przy średniej Over/Under 1,5 obu zespołów najlepszy wydaje się typ naUnder 2.5. Na najlepszy na rynku kurs (2.28) można teraz liczyć w Unibet. Spojrzenie na bilans bramkowy obu drużyn sugeruje, że oba zespoły strzelą gola. W związku z tym warto rozważyć typ na „BTTS Tak” w najlepszym obecnie kursie 1.55 w Betsson .

Według firm bukmacherskich najbardziej prawdopodobne jest remis 1:1 z najlepszym kursem 7.00 w Unibet. Zaraz potem typowane jest wygraną St. Gallenu 2:1 – z najlepszym kursem na typy: 8.00 w Unibet.

Boni für