Doxa i Ermis Aradippou spotkają się w Cypryjska Pierwsza Liga w dniu 21.11.2020. Rozpoczęcie meczu o godzinie 15:00. W tej chwili 8. drużyna w tabeli Cypryjska Pierwsza Liga zmierzy się z 9. drużyną w tabeli. Firmy bukmacherskie typują Doxa Katokopias FCowi jako zwycięską drużynę. Najbardziej atrakcyjny kurs bukmacherski na zwycięstwo drużyny gospodarzy to 1.72 i uzyskasz go w Betsson. Jeśli postawisz 10€, wygrana wyniesie 17,20€ (zysk = 7,20€).

Typy na Ermis Aradippou zostaną nagrodzone najlepszym kursem w Betsson. Przy obecnym kursie 4.50. Gdy te przeciwne kluby spotkały się ostatnio, 4 starciach zakończyły się zwycięstwem Doxa, 2 potyczki został zremisowany, a w 4 starciach triumfował Ermis Aradippou.

Aktualny bilans Doxa

W ostatnim pojedynku Doxa Katokopias FC uzyskał wynik 0:0 przeciwko Omonia Nikosię. W ciągu minionych 6 miesięcy drużyna gospodarzy wygrała 3 z 9 meczów. Bilans spotkań na własnym stadionie to 2 wygrane, 1 remis i 1 porażka. W bieżącym sezonie Doxa wygrał 50% (2 z 4) meczów u siebie. 1 raz wynik wystarczył do zdobycia punktów, gdy tymczasem goście zarobili punkty we wszystkich 1 meczach. Doxa odniósł 3 zwycięstwa w 9 meczach sezonu. 4 razy drużyna dzieliła się punktami z przeciwnikiem, a 2 razy wyszła ze starcia bez punktów.

Zespół trenera Costas Sakkas zdobywa gole raczej w 2. połowie spotkania. Zgodnie z bieżącymi wynikami na każdy mecz rozegrany u siebie Doxa zdobywa średnio 2,00 bramki i traci 1,50 bramki, a więc na spotkanie przypada łącznie 3,50 gola. W ubiegłym sezonie Doxa świętował u siebie średnio 0,67 gola i musiał przełknąć 2,42 gola przeciwnika. W ostatnim sezonie trzy rezultaty były najczęstsze w meczach Doxa na własnym stadionie: 0:1, 2:0 i 0:4. Zgodnie z obecnym stanem najczęstsze wyniki meczów u siebie w aktualnym sezonie to 1:2, 2:0 i 3:3.

Postaw na domową wygraną Doxa teraz! >>

Aktualny bilans Ermis Aradippou

W ostatnim pojedynku Cypryjska Pierwsza Liga Ermis Aradippou uzyskał wynik 1:1 z Paralimnę. Spośród 5 meczów na stadionie przeciwnika drużyna z 3 wyszła zwycięsko. Odpowiada to wartości 60% Patrząc na ostatnie 6 miesięcy drużyny gości, widzimy 3 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek. Ermis Aradippou zaliczył przy tym 3 zwycięstw przed fanami przeciwnika. Zespół przegrał 2 pojedynków na obcym stadionie, a 0 mecze zakończyły się remisem drużyn. Do tej pory jedenastka Ermis Aradippou zmierzyła się 4 razy na wyjeździe z drużyną plasującą się wyżej tabeli. Zespół wyszedł przy tym zwycięsko 3 razy, a 1 raz przegrał. W 0 meczom zespoły ostatecznie podzieliły się punktami.

Średnio w obecnym sezonie jedenastka Marinos Satsias zdobywa 1,20 gola na wyjeździe i jest szczególnie celna w 2. połowie spotkania. W potyczkach na wyjeździe Ermis Aradippou średnio pada 2,20 gola. Z bilansu ubiegłego sezonu wynika, że w meczach przed fanami przeciwnika Ermis Aradippou strzela średnio 0 gola i traci 0 na rzecz drużyny przeciwnej. Mecze wyjazdowe Ermis Aradippou w większości kończyły się w obecnym sezonie wynikiem 1:0, 1:2 lub 2:0.

Postaw na dalszą wygraną Ermis Aradippou teraz! >>

Zakłady na Doxa – Ermis Aradippou

Średnia Over/Under obu drużyn wynosi 2,0. W związku z tym polecamy typ na Under 2.5 w najlepszym aktualnie kursie 1.75 w Betsson. W swoich prognozach bukmacherzy nie typują, że oba kluby strzelą gole. Kurs na „Obie drużyny strzelą gola – Nie” 1.83 w Betsson jest znacznie lepszy niż kurs na Tak.

Zakłady bukmacherskie uznają wygraną Doxy 1:0 za najbardziej prawdopodobny wynik meczu (najwyższy kurs6.25 w Unibet). Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według bukmacherów internetowych typowany jest remis 1:1, na którą możesz obecnie uzyskać najlepszy kurs6.50 w Unibet.

Boni für