W dniu 22.11.2020 Nea Salamis zmierzy się z Omonia w Cypryjska Pierwsza Liga. Gwizdek sędziego rozpocznie rozgrywka o godzinie 15:00. 14. drużyna w tabeli spotka się z 5 w tabeli. Przewidywania zakładów bukmacherskich zakładają obecnie zwycięstwo gości, AC Omonia Nikozjie. Najwyższy kurs bukmacherski na zwycięstwo gości to 1.78 i uzyskasz go w Betsson. Jeśli postawisz 10€, wygrana wyniesie 17,80€ (zysk = 7,80€).

Dla zakładu na zwycięstwo u siebie Nea Salamis Betsson oferuje obecnie najwyższy kurs 4.20. Nea Salamis rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z najnowszych starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 2 meczach, z kolei 6 razy zwycięzcą został Omonia.

Aktualny bilans Nea Salamis

W ostatniej konfrontacji przeciwko Olympiakos Nikosię Nea Salamis Famagusta FC uzyskał wynik 0:0. Gospodarze przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w 1 z 10 meczów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Przed własną publicznością Nea Salamis Famagusta FC odnotował 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. W aktualnym sezonie 20/21 Nea Salamis wygrał do tej pory 1 z 5 meczów u siebie (20%). Klub zaliczył 1 rozgrywki zakończone remisem i 3 porażki na własnym terenie. Po w sumie 10 meczach sezonu Nea Salamis ma na swoim koncie 1 wygrana, 2 remisy. i 7 porażek.

Jedenastka trenera Savvas Damianou strzela większość bramek przed przerwą. Według statystyk na każdy mecz rozegrany u siebie Nea Salamis zdobywa średnio 1,00 bramki i traci 1,60 bramki, a zatem na spotkanie przypada łącznie 2,60 gola. W zeszłym sezonie Nea Salamis strzelał przed własnymi kibicami przeciętnie 1,42 gola i tracił 1,92 gola. Mecze u siebie kończyły się najczęściej w ubiegłym sezonie wynikiem 3:2, 2:2 lub 0:3. Jak dotąd najczęstsze wyniki meczów u siebie w aktualnym sezonie to 1:1, 0:1 i 1:4.

Postaw na domową wygraną Nea Salamis teraz! >>

Aktualny bilans Omonia

Omonia uzyskał wynik 0:0 z Doxę w ostatnim meczu. W 25% meczów przed fanami przeciwnika zespół przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. W ciągu minionych 6 miesięcy ekipa gości zaliczyła 4 zwycięstw. 4 razy punkty zostały podzielone między drużyny, 1 rozgrywki zakończyły się bez punktów. Na wyjeździe rozegrano 1 zwycięskie mecz. W ostatnich pojedynki wyjazdowych Omonia przegrał 1 raz, a 2 potyczki zakończył się remisem.

Zespół trenera Henning Berg strzela w obecnym sezonie 1,25 bramki na wyjeździe, raczej po przerwie. Jeśli policzy się wszystkie bramky, w meczach przed fanami przeciwnika Omonia pada średnio 2,50 bramki na mecz. Podróżujący z drużyną fani Omonia mogli świętować średnio 1,58 bramki w spotkaniach na stadionie przeciwnika Omonia w minionym sezonie. 0,67 raza na mecz musieli znosić gole przeciwnika. 2:0, 3:0 lub 0:0 – te rezultaty widniały najczęściej na tablicy wyników podczas wyjazdowych meczów Omonia w minionym sezonie. Mecze wyjazdowe Omonia w większości kończyły się w tym sezonie wynikiem 0:1, 2:1 lub 1:1.

Postaw na dalszą wygraną Omonia teraz! >>

Zakłady na Nea Salamis – Omonia

Średnia Over/Under obu drużyn wynosi 1,5. W związku z tym polecamy zakład na Under 2.5 w najlepszym aktualnie kursie 1.90 w Betsson. Prognoza bukmacherów internetowych pokazuje, że oba kluby mogą zdobyć gole. Kurs Obie drużyny strzelą gola na Tak wynosi 1.75 i w Betsson jest bardziej atrakcyjny niż kurs na Nie.

Według zakładów bukmacherskich najbardziej prawdopodobne jest remis 1:1 z najlepszym kursem 6.75 w Unibet. Zaraz potem typowane jest zwycięstwo Omonii 0:1 – z najlepszym kursem na zakłady: 7.00 w Unibet.

Boni für