Heidenheim - Eintracht Brunszwik: typy, zakłady i kursy

Analiza, typy i prognozy na dzień 20.09.2020

© imago images/Jan Huebner

W 2. Bundesliga Niemcy Heidenheim zagra z Brunszwik w dniu 20.09.2020 o godzinie 13:30. Obecnie firmy bukmacherskie typują zwycięstwo gospodarzy dla 1. FC Heidenheimowi. Najwyższej wygranej dla zakładów na zwycięstwo gospodarzy można oczekiwać w Betsson, gdzie obecnie kurs wynosi 2.30 . Przy stawce 10 € wygrasz 23,00€ € (zysk = 13,00€).

Najwyższy kurs dla zakładu na zwycięstwo na wyjeździe Brunszwik wynosi w tej chwili 3.30 w Unibet. Na podstawie chwilowych kursów bukmacherskich prawdopodobieństwo wygranej Heidenheim wynosi 44%, a wygranej Brunszwik 31%. Prawdopodobieństwo remisu szacowane jest na 30%. W poprzednich bezpośrednich konfrontacjach Heidenheim pokonał rywala w 1 starciu, 1 mecz zakończył się remisem, a 2 meczów wygrał Brunszwik.

Aktualny bilans Heidenheim

W ostatniej konfrontacji przeciwko Bielefeld 1. FC Heidenheim przegrał 3:0. W 9 meczach z ostatnich sześciu miesięcy gospodarze odnieśli 4 wygranych. Bilans spotkań na własnym stadionie to 4 wygrane, 0 remisy i 0 zero porażek. Heidenheim odniósł 0 zero zwycięstw w 0 meczach sezonu. 0 razy drużyna dzieliła się punktami z przeciwnikiem, a 0 zero razy wyszła ze starcia bez punktów.

Drużyna trenera Frank Schmidt trafia do gole raczej w 2. połowie spotkania. Bilans ostatniego sezonu dla Heidenheim to średnio 1,88 zdobytych i 0,76 straconych goli na mecz na własnej murawie. Mecze u siebie kończyły się najczęściej w ubiegłym sezonie wynikiem 1:0, 3:0 lub 3:1.

Postaw na domową wygraną Heidenheim teraz! >>

Aktualny bilans Brunszwik

6:2 to rezultat ostatniego meczu Brunszwik z Holstein Kiel. Podróżujący z drużyną fani Brunszwik mogli świętować średnio 0 gola w meczach u przeciwnika Brunszwik w poprzednim sezonie. 0 raza na mecz musieli znosić gole przeciwnika.

Postaw na dalszą wygraną Brunszwik teraz! >>

Zakłady na Heidenheim - Brunszwik

Ponieważ oba zespoły mają średnią Over/Under 0,0, wydaje się, że warto rozważyć typ Under 0.5. Obecnie Unibet oferuje dla tego typu najlepszy kurs na rynku - 10.50. Prognoza bukmacherów internetowych pokazuje, że oba kluby mogą zdobyć gole. Kurs Obie drużyny strzelą gola na Tak wynosi 1.77 i w Unibet jest wyższy niż kurs na Nie.

Firmy bukmacherskie uważają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny, Unibet szacuje obecnie największe szanse na ten wynik, wystawiając kurs 6.25. Zaraz potem typowane jest wygraną Heidenheimu 1:0 - z najlepszym kursem na typy: 7.50 w Unibet.