W dniu 12.01.2021 Bayern Monachium II zmierzy się z Meppen w 3. Liga Niemcy. Gwizdek sędziego rozpocznie rozgrywka o godzinie 19:00. W związku z tym 16. w tej chwili zespół w tabeli rzuca wyzwanie numerowi 13 w tabeli. Bukmacherzy typują Bayern Monachium Iowi jako faworyta. Betsson oferuje dla tego zakładu najlepszy kurs 1.78 na zwycięstwo gospodarzy, co przy stawce 10€ daje wygraną 17,80€ (oznacza to zysk 7,80€).

Dla typu na zwycięstwo na wyjeździe Meppen Betsson oferuje obecnie najwyższy kurs 4.00. We wcześniejszych bezpośrednich konfrontacjach Bayern Monachium II pokonał rywala w 1 potyczce, 0 zero meczów zakończył się remisem, a 1 meczu wygrał Meppen.

Aktualny bilans Bayern Monachium II

Ostatnio Bayern Monachium II uzyskał wynik 1:1 z Unterhaching. Gospodarze przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w 4 z 15 meczów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Przed własną publicznością Bayern Monachium II odnotował 2 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażka. 2 z 6 meczów na własnym stadionie w aktualnym sezonie zakończyła się wygraną w Bayern Monachium II, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie tylko 33,33%. Chociaż 3 razy wynik pozwolił zdobyć punkty, 1 raz gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. Po wszystkich 15 meczach w sezonie Bayern Monachium II ma na swoim koncie 4 wygrane, 5 remisów. i 6 porażek.

Zespół trenera Holger Seitz trafia do bramki raczej w pierwszej części meczu. Według aktualnych danych na każdy mecz rozegrany u siebie Bayern Monachium II zdobywa przeciętnie 1,50 bramki i traci 1,00 bramki, a więc na spotkanie przypada łącznie 2,50 gola. W minionym sezonie Bayern Monachium II strzelał przed własnymi kibicami przeciętnie 2,21 gola i tracił 1,47 gola. Najczęstszym wynikiem końcowym na własnym stadionie w zeszłym sezonie było 2:1, 2:2 lub 2:0. Zgodnie z obecnym stanem najczęstsze rezultaty meczów u siebie w aktualnym sezonie to 1:1, 1:3 i 2:0.

Postaw na domową wygraną Bayern Monachium II teraz! >>

Aktualny bilans Meppen

W ostatniej konfrontacji 3. Liga Niemcy Meppen przegrał 1:4 z Türkgücü. Spośród 8 pojedynków u przeciwnika drużyna z 3 wyszła zwycięsko. Odpowiada to wartości 37,5% Meppen triumfował w ciągu ostatnich 6 miesięcy 6 razy, zremisował 1 potyczka, a z 9 wyszedł jako przegrany. Meppen zaliczył przy tym 3 wygranych na obcym stadionie. Zespół przegrał 4 starcia na obcym stadionie, a 1 pojedynka zakończyły się remisem drużyn. Z meczów wyjazdowych z drużynami zajmującymi wyższe miejsce w tabeli Meppen wygrał 3 w bieżącym sezonie. Z 8 meczów wyjazdowych w bieżącym sezonie z drużynami, które plasują się wyżej w tabeli, 3 spotkania wygrał Meppen (38%). 1 starcie została przegrana (13%), a 4 zakończyło się remisem (50%).

Zespół pod wodzą Torsten Frings strzela średnio 1,00 bramki na mecz wyjazdowy, przeważnie w pierwszej części meczu. Jeśli policzy się wszystkie gole, w meczach przed fanami przeciwnika Meppen pada średnio 2,25 bramki na mecz. W minionym sezonie Meppen strzelał średnio 1,79 gola i tracił 1,32 gola w meczach na wyjeździe. Na murawie przeciwnika najczęstszym wynikiem zespołu w ostatnim sezonie było 0:0, 2:1 lub 3:1. Mecze wyjazdowe Meppen w obecnym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 2:0, 0:0 lub 0:1.

Postaw na dalszą wygraną Meppen teraz! >>

Zakłady na Bayern Monachium II – Meppen

2,0 to średnia Over/Under obu klubów. Odpowiedni w tej sytuacji zakład to Under 2.5, dla którego w Betsson uzyskasznajbardziej atrakcyjny kurs 2.60. Spojrzenie na aktualne statystyki bramek pokazuje, że obie drużyny trafiają celnie. Pasujący do tej sytuacji zakład BTTS Tak osiąga obecnienajbardziej atrakcyjny kurs 1.48 w bet-at-home .

Bukmacherzy uznają wygraną Bayern Monachium Iu 2:1 za najbardziej prawdopodobny wynik meczu (najbardziej atrakcyjny kurs7.40 w bet-at-home). Zaraz potem typowany jest remis 1:1], która ma w Betsson najwyższy kurs 7.50.

Boni für