© imago images/Jan Huebner

Mecz 2. Bundesliga Niemcy pomiędzy Brunszwik a Fortuna zostanie rozegrana w dniu 11.01.2021 o godzinie 20:30. 15. drużyna w tabeli spotka się z 5 w tabeli. Obecnie zakłady sportowe obstawiają zwycięstwo drużyny gości dla Fortuna Düsseldorfowi. bet-at-home oferuje aktualnie dla tego typu najlepszy kurs 1.96. Przy stawce 10€ możesz spodziewać się wygranej 19,60€ (co oznacza 9,60€ zysku).

Typy na Brunszwik zostaną nagrodzone najlepszym kursem w Unibet. Przy obecnym kursie 3.80. Z wcześniejszych 1 starcia Brunszwik wyszedł zwycięsko 2 razy, podczas gdy Fortuna wygrał 1 spotkanie. 1 mecz zakończyło się remisem.

Aktualny bilans Brunszwik

W ostatnim meczu przeciwko Aue Eintracht Brunszwik przegrał 3:1. W ciągu minionych 6 miesięcy ekipa gospodarzy wygrała 3 z 14 meczów. Przed własnymi fanami Eintracht Brunszwik odniósł 3 zwycięstwa i 1 raz zremisował. Jedenastka gospodarzy 3 razy zeszła z boiska bez punktów. 3 z 7 pojedynków przed własną publicznością w bieżącym sezonie zakończyła się wygraną w Brunszwik, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie 42,86%. Chociaż 1 raz wynik pozwolił zdobyć punkty, 3 razy gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. Po 14 meczach sezonu Brunszwik ma na koncie 3 zwycięstwa i 3 remisy. 8 potyczek zakończyło się bez punktów.

W 2. połowie jedenastka trenera Daniel Meyer częściej trafia do bramki. Według aktualnych statystyk w każdym spotkaniu Brunszwik na własnej murawie pada przeciętnie 2,86 gola. 1,14 trafia na konto gospodarzy, a 1,71 na konto drużyny gości. W- aktualnym sezonie najczęstsze rezultaty w meczach przed własnymi fanami to 2:1, 0:3 i 0:2.

Postaw na domową wygraną Brunszwik teraz! >>

Aktualny bilans Fortuna

W ostatnim starciu 2. Bundesliga Niemcy Fortuna wygrał 2:1 z SC Paderborn. Spośród 7 meczów na obcym stadionie drużyna z 2 wyszła zwycięsko. Odpowiada to wartości 28,57% Fortuna triumfował w ciągu ostatnich 6 miesięcy 8 razy, zremisował 2 potyczki, a z 4 wyszedł bez punktów. Na obcym stadionie Fortuna przegrał 4 razy, ale 2 razy zakończył spotkanie z 3 punktami. Do tej pory jedenastka Fortuna zmierzyła się 4 razy na wyjeździe z drużyną plasującą się wyżej tabeli. Zespół wyszedł przy tym zwycięsko 1 raz, a 3 razy przegrał. W 0 meczom zespoły ostatecznie podzieliły się punktami.

W obecnym sezonie zespół trenera Uwe Rosler zdobywa średnio 1,14 gola na mecz wyjazdowy, głównie w drugiej fazie spotkania. W meczach na stadionie przeciwnika Fortuna pada średnio 3,14 bramki. W zeszłym sezonie Fortuna strzelał średnio 0 gola i tracił 0 gola w meczach na obcym stadionie. Mecze wyjazdowe Fortuna w większości kończyły się w tym sezonie wynikiem 1:2, 3:0 lub 2:1.

Postaw na dalszą wygraną Fortuna teraz! >>

Zakłady na Brunszwik – Fortuna

Ponieważ oba kluby mają średnią Over/Under 2,5, wydaje się, że warto rozważyć typ Under 3.5. Obecnie bet-at-home oferuje dla tego typu najwyższy kurs na rynku – 1.31. Prognoza zakładów bukmacherskich pokazuje, że oba kluby mogą zdobyć gole. Kurs Obie drużyny strzelą gola na Tak wynosi 1.77 i w Unibet jest bardziej atrakcyjny niż kurs na Nie.

Bukmacherzy uznają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny wynik meczu (najbardziej atrakcyjny kurs6.50 w Unibet). Zaraz potem typowane jest wygraną Fortuny 0:1 – z najlepszym kursem na zakłady: 7.50 w Unibet.

Boni für