© imago images/Sportfoto Rudel

W 2. Bundesliga Niemcy Kiel zagra z Karlsruhe w dniu 17.01.2021 o godzinie 13:30. 3. drużyna w tabeli spotka się z 8 w tabeli. Firmy bukmacherskie obstawiają zwycięstwo drużyny gospodarzy, Holstein Kielowi. Betsson oferuje w tej chwili najbardziej atrakcyjny kurs na wygraną gospodarzy 2.15 . Przy zakładzie ze stawką 10€ wygrana wynosi zatem 21,50€ (co oznacza 11,50€ zysku).

Za typy na zwycięstwo Karlsruhe najwyższy kurs 3.45 otrzymasz w Unibet. Kiel wygrał 2 z ostatnich bezpośrednich pojedynków i 0 razy podzielił się punktami z Karlsruhe. Z kolei Karlsruhe 0 zero razy odniósł zwycięstwo.

Aktualny bilans Kiel

W ostatnim spotkaniu Holstein Kiel uzyskał wynik 1:1 przeciwko St. Paulę. Gospodarze przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w 8 z 15 meczów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Bilans meczów przed własnymi fanami z ostatnich sześciu miesięcy to 4 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. W bieżącym sezonie Kiel wygrał 50% (4 z 8) rozgrywek przed własnymi fanami. 2 razy wynik wystarczył do zdobycia punktów, gdy tymczasem goście zarobili punkty we wszystkich 2 meczach. Kiel odniósł 8 wygranych w 15 spotkaniach w sezonie. 5 razy drużyna dzieliła się punktami z przeciwnikiem, a 2 razy wyszła ze starcia bez punktów.

Jedenastka trenera Ole Werner zdobywa większość bramek po zmianie stron boiska. Na każdy mecz u siebie Kiel strzela średnio 1,50 gola i traci 1,25 gola. Daje to łącznie 2,75 bramki na spotkanie. W zeszłym sezonie Kiel strzelał przed własnymi kibicami średnio 1,35 gola i tracił 1,41 gola. W ostatnim sezonie trzy rezultaty były najczęstsze w meczach Kiel na własnym stadionie: 1:1, 1:2 i 2:1. Najczęstsze wyniki w bieżącym sezonie to 1:0, 1:2 i 3:1.

Postaw na domową wygraną Kiel teraz! >>

Aktualny bilans Karlsruhe

W ostatnim meczu 2. Bundesliga Niemcy Karlsruhe wygrał 3:2 z Fürth. W aktualnym sezonie zespół wygrał 4 z 8 pojedynków na murawie przeciwnika (50%). W-spotkaniach rozegranych w ciągu ostatnich 6 miesięcy goście odnieśli 7 zwycięstw i 1 remis. 7-razy musieli obejść się brakiem punktów. Na stadionie przeciwnika Karlsruhe przegrał 3 razy, ale 4 razy zakończył spotkanie z 3 punktami. Do tej pory jedenastka Karlsruhe zmierzyła się 5 razy na wyjeździe z drużyną plasującą się wyżej tabeli. Zespół wyszedł przy tym zwycięsko 3 razy, a 1 raz przegrał. W 1 potyczce zespoły ostatecznie podzieliły się punktami. W-ubiegłym sezonie Karlsruhe grał 10 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 2 z tych pojedynkom wygrał, a 2 zremisował. Z 6 meczów drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

W tym sezonie zespół trenera Christian Eichner zdobywa średnio 1,75 gola na mecz wyjazdowy, głównie przed przerwą. W meczach wyjazdowych Karlsruhe pada średnio 3,25 goli. W zeszłym sezonie Karlsruhe strzelał średnio 1,12 bramki i tracił 1,71 gola w pojedynki na wyjeździe. Na stadionach przeciwnika najczęstszym wynikiem w zeszłym sezonie było 1:1, 2:1 lub 1:2. Karlsruhe najczęściej w obecnym sezonie uzyskiwał wynik 4:2, 1:4 lub 2:1.

Postaw na dalszą wygraną Karlsruhe teraz! >>

Zakłady na Kiel – Karlsruhe

Średnia Over/Under obu drużyn wynosi 2,5. W związku z tym polecamy typ na Under 3.5 w najlepszym aktualnie kursie 1.39 w bet-at-home. Spojrzenie na aktualne statystyki bramek pokazuje, że obie drużyny trafiają celnie. Pasujący do tej sytuacji zakład BTTS Tak osiąga obecnie najlepszy kurs 1.66 w Unibet .

Bukmacherzy internetowi uważają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny, Unibet szacuje obecnie największe szanse na ten wynik, wystawiając kurs 6.40. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według zakładów bukmacherskich typowane jest zwycięstwo Kielu 2:1, na którą możesz obecnie uzyskać najlepszy kurs8.50 w Unibet.

Boni für