© imago images/

W dniu 15.01.2021 Furth zmierzy się z SC Paderborn w 2. Bundesliga Niemcy. Gwizdek sędziego rozpocznie starcie o godzinie 18:30. 4. drużyna w tabeli spotka się z 11 w tabeli. Prognozy firm bukmacherskich zakładają obecnie zwycięstwo gospodarzy, SpVgg Greuther Furthowi. Betsson oferuje w tej chwili najlepszy kurs na wygraną gospodarzy 2.10 . Przy zakładzie ze stawką 10€ wygrana wynosi zatem 21,00€ (co oznacza 11,00€ zysku).

Za typy na zwycięstwo SC Paderborn najwyższy kurs 3.45 otrzymasz w Unibet. Furth rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z wcześniejszych starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 1 starciu, z kolei 1 raz zwycięzcą został SC Paderborn.

Aktualny bilans Furth

W ostatniej potyczce przeciwko Karlsruhe SpVgg Greuther Furth przegrał 3:2. W 15 meczach z ostatnich sześciu miesięcy zespół gospodarzy odniósł 8 zwycięstw. Przed własnymi fanami SpVgg Greuther Furth odniósł 3 zwycięstwa i 1 raz zremisował. Jedenastka gospodarzy 3 razy zeszła z boiska bez punktów. W bieżącym sezonie Furth wygrał 42,86% (3 z 7) starć u siebie. 1 raz wynik wystarczył do zdobycia punktów, gdy tymczasem goście zarobili punkty we wszystkich 3 meczach. Po 15 meczach sezonu Furth ma na koncie 8 wygranych i 3 remisy. 4 mecze zakończyło się bez punktów.

Drużyna trenera Stefan Leitl zdobywa większość bramek w 1. połowie. Zgodnie z aktualnym stanem na każdy mecz rozegrany u siebie Furth zdobywa średnio 1,43 bramki i traci 1,43 bramki, a zatem na spotkanie przypada łącznie 2,86 gola. W minionym sezonie Furth świętował u siebie średnio 1,35 gola i musiał przełknąć 1,35 gola przeciwnika. Najczęstszym wynikiem końcowym na własnym stadionie w zeszłym sezonie było 1:2, 0:0 lub 0:2. Najczęstsze rezultaty w tym sezonie to 0:1, 2:1 i 0:4.

Postaw na domową wygraną Furth teraz! >>

Aktualny bilans SC Paderborn

SC Paderborn wygrał 2:1 z Aue w ostatniej potyczce. Do tej pory w bieżącym sezonie zespół wygrał 2 z 8 spotkań na wyjeździe (25%). SC Paderborn triumfował w ciągu ostatnich 6 miesięcy 6 razy, zremisował 3 potyczki, a z 6 wyszedł bez punktów. Wyjazdowych SC Paderborn przegrał 4 razy, ale 2 razy zakończył spotkanie z 3 punktami. Do tej pory jedenastka SC Paderborn zmierzyła się 6 razy na wyjeździe z drużyną plasującą się wyżej tabeli. Zespół wyszedł przy tym zwycięsko 2 razy, a 2 razy przegrał. W 2 starciom zespoły ostatecznie podzieliły się punktami.

Zespół trenera Steffen Baumgart strzela w bieżącym sezonie 0,88 bramki na wyjeździe, najczęściej w pierwszej połowie meczu. Jeśli policzy się wszystkie gole, w meczach przed fanami przeciwnika SC Paderborn pada średnio 1,88 bramki na mecz. W minionym sezonie SC Paderborn strzelał średnio 0 gola i tracił 0 bramki w spotkaniach na stadionie przeciwnika. Większość meczów wyjazdowych SC Paderborn w bieżącym sezonie kończyła się wynikiem 0:1, 1:2 lub 1:0.

Postaw na dalszą wygraną SC Paderborn teraz! >>

Zakłady na Furth – SC Paderborn

Średnia Over/Under obu drużyn wynosi 2,5. W związku z tym polecamy zakład na Under 3.5 w najlepszym aktualnie kursie 1.53 w Betsson. Bilans bramkowy obu klubów przemawia za zakładem na Obie drużyny strzelą gola. Betsson oferuje na to aktualnienajbardziej atrakcyjny kurs 1.50 .

Według zakładów sportowych najbardziej prawdopodobne jest remis 1:1 z najlepszym kursem 7.00 w Unibet. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według bukmacherów internetowych typowane jest zwycięstwo Furthu 2:1, na którą możesz obecnie uzyskać najlepszy kurs8.00 w Unibet.

Boni für