W dniu 24.11.2020 Türkgücü zmierzy się z Saarbrücken w 3. Liga Niemcy. Gwizdek sędziego rozpocznie starcie o godzinie 19:00. 5. zespół w tabeli zmierzy się z liderem tabeli. Według obecnych kursów Türkgücü Münchenowi jest typowany przez bukmacherów jako faworyt. Unibet oferuje dla tego zakładu najwyższy kurs 2.55 na zwycięstwo drużyny gospodarzy, co przy stawce 10€ daje wygraną 25,50€ (oznacza to zysk 15,50€).

Typy na Saarbrücken zostaną nagrodzone najwyższym kursem w Betsson. Przy obecnym kursie 2.65. Na podstawie aktualnych kursów bukmacherskich prawdopodobieństwo wygranej Türkgücü wynosi 41%, a wygranej Saarbrücken 38%. Prawdopodobieństwo remisu szacowane jest na 30%. Obie drużyny spotykają się po raz pierwszy od pięciu lat.

Aktualny bilans Türkgücü

W ostatnim pojedynku Türkgücü München wygrał 2:1 przeciwko Duisburg. Gospodarze przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w 4 z 9 meczów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Przed własnymi fanami Türkgücü München odniósł 3 wygrane i 2 razy zremisował. Jedenastka gospodarzy 0 razy zeszła z boiska bez punktów. W bieżącym sezonie 20/21 Türkgücü wygrał do tej pory 3 z 5 rozgrywek przed własnymi fanami (60%). Klub zaliczył 2 rozgrywki zakończone remisem i 0 porażki na własnym terenie. Türkgücü 4 wygrał 9 meczów sezonu. Chociaż odnotował także 4 remisy, 1 mecz zakończyły się bez punktów.

Jedenastka trenera Alexander Schmidt trafia do gole raczej w 2. połowie spotkania. Według aktualnych statystyk w każdym spotkaniu Türkgücü na własnej murawie pada przeciętnie 3,00 gola. 2,00 trafia na konto gospodarzy, a 1,00 na konto drużyny gości. W- tym sezonie najczęstsze wyniki w meczach przed własnymi fanami to 2:1, 1:1 i 4:3.

Postaw na domową wygraną Türkgücü teraz! >>

Aktualny bilans Saarbrücken

W ostatniej potyczce 3. Liga Niemcy Saarbrücken wygrał 0:2 z Viktoria. Do tej pory w tym sezonie zespół wygrał 3 z 5 meczów przed fanami przeciwnika (60%). Saarbrücken triumfował w ciągu ostatnich 6 miesięcy 7 razy, zremisował 1 mecz, a z 2 wyszedł bez punktów. Przed fanami przeciwnika Saarbrücken przegrał 1 raz, ale 3 razy zakończył spotkanie z 3 punktami.

Zespół pod wodzą Lukas Kwasniok strzela średnio 1,60 goli na spotkanie wyjazdowy, raczej po zmianie stron boiska. W pojedynki na stadionie przeciwnika Saarbrücken pada średnio 2,60 bramki. Podróżujący z drużyną fani Saarbrücken mogli świętować średnio 0 bramki w meczach u przeciwnika Saarbrücken w zeszłym sezonie. 0 raza na mecz musieli znosić gole przeciwnika. Mecze wyjazdowe Saarbrücken w większości kończyły się w bieżącym sezonie wynikiem 2:0, 3:2 lub 0:1.

Postaw na dalszą wygraną Saarbrücken teraz! >>

Zakłady na Türkgücü – Saarbrücken

Ponieważ oba kluby mają średnią Over/Under 2,5, wydaje się, że warto rozważyć zakład Under 3.5. Obecnie Betsson oferuje dla tego typunajbardziej atrakcyjny kurs na rynku – 1.40. Prognoza firm bukmacherskich pokazuje, że oba kluby mogą zdobyć gole. Kurs Obie drużyny strzelą gola na Tak wynosi 1.60 i w Betsson jest wyższy niż kurs na Nie.

Firmy bukmacherskie uznają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny wynik meczu (najbardziej atrakcyjny kurs6.40 w Unibet). Zaraz potem typowane jest zwycięstwo Türkgücu 2:1], która ma w Unibet najlepszy kurs 9.00.

Boni für