FC Lahti - TPS: typy, zakłady i kursy

Analiza, typy i prognozy na dzień 17.09.2020

© imago images/All Over Press Finland

Starcie Finlandii Veikkausliiga pomiędzy Lahti a Turku zostanie rozegrana w dniu 17.09.2020 o godzinie 17:30. 7. zespół w tabeli zmierzy się z 11 w tabeli. Zakłady bukmacherskie obstawiają zwycięstwo gospodarzy, Football Club Lahtie. bet-at-home oferuje dla tego zakładu najlepszy kurs 1.77 na zwycięstwo drużyny gospodarzy, co przy stawce 10€ daje wygraną 17,70€ (oznacza to zysk 7,70€).

Najbardziej atrakcyjny kurs dla typu na zwycięstwo na wyjeździe Turku wynosi w tej chwili 4.10 w bet-at-home. Z prognoz bukmacherów wynika następujące prawdopodobieństwo: wygrana Lahti 58%, wygrana Turku 24%, remis 28%. Z wcześniejszych 3 starć Lahti wyszedł zwycięsko 1 raz, podczas gdy Turku wygrał 1 starcie. 1 spotkanie zakończyło się remisem.

Aktualny bilans Lahti

Ostatnio Football Club Lahti uzyskał wynik 2:2 z Mariehamn. W ciągu ostatnich 6 miesięcy zespół gospodarzy odnotował 0 zero wygranych w 4 meczach. Przed własną publicznością Football Club Lahti odnotował 0 zero zwycięstw, 1 remis i 0 zero porażek. W tym sezonie Lahti wygrał 0% (0 z 1) meczów na swoim terenie. 1 raz wynik wystarczył do zdobycia punktów, gdy tymczasem goście zarobili punkty we wszystkich 0 meczach. Lahti odniósł 0 zero wygranych w 4 meczach w sezonie. 3 razy drużyna dzieliła się punktami z przeciwnikiem, a 1 raz wyszła ze starcia bez punktów.

Drużyna trenera Ilir Zeneli strzela gole raczej w pierwszej połowie gry. Na każdy mecz u siebie Lahti strzela przeciętnie 2,00 gola i traci 2,00 gola. Daje to w sumie 4,00 bramki na spotkanie. Bilans bramkowy z ostatniego sezonu pokazuje, że Lahti strzelał u siebie średnio 1,50 gola. Średnia liczba straconych bramek przed własnymi kibicami wynosi 1,21. W ostatnim sezonie trzy rezultaty były najczęstsze w meczach Lahti na własnym stadionie: 1:1, 3:0 i 1:0. W- bieżącym sezonie najczęstsze rezultaty w meczach przed własnymi fanami to 2:2.

Postaw na domową wygraną Lahti teraz! >>

Aktualny bilans Turku

W ostatniej potyczce Finlandii Veikkausliiga Turku przegrał 2:3 z Hakę. Do tej pory w bieżącym sezonie zespół wygrał 0 z 3 spotkań wyjazdowych (0%). Turku zaliczył przy tym 0 zwycięstw na wyjeździe. Zespół przegrał 3 starcia na obcym stadionie, a 0 mecze zakończyły się remisem drużyn.

Średnio w obecnym sezonie jedenastka Jonatan Johansson zdobywa 0,67 bramki na wyjeździe i jest szczególnie celna po zmianie stron boiska. W sumie padają średnio 3,00 bramki na mecz wyjazdowy Turku. W minionym sezonie Turku strzelał średnio 3,00 gola i tracił 0,00 gola w meczach na wyjeździe. 3 wyniki pojawiały się najczęściej w spotkaniach wyjazdowych Turku w poprzednim sezonie: 3:0. Mecze wyjazdowe Turku w aktualnym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 1:3 lub 0:1.

Postaw na dalszą wygraną Turku teraz! >>

Zakłady na Lahti - Turku

Spojrzenie na aktualne statystyki bramek pokazuje, że obie drużyny trafiają celnie. Pasujący do tej sytuacji zakład BTTS Tak osiąga obecnienajbardziej atrakcyjny kurs 1.80 w bet-at-home .