W Ligue 2 Francja Amiens SC zagra z Clermont Foot w dniu 21.11.2020 o godzinie 19:00. 15.. zespół w tabeli zmierzy się z 5. zespołem w tabeli. Według obecnych kursów Amiens Sporting Clubowi jest typowany przez zakłady bukmacherskie jako zwycięska drużyna. Najlepszy kurs bukmacherski na zwycięstwo drużyny gospodarzy to 2.75 i uzyskasz go w Betsson. Jeśli postawisz 10€, wygrana wyniesie 27,50€ (zysk = 17,50€).

Najlepszy kurs dla typu na zwycięstwo na wyjeździe Clermont Foot wynosi w tej chwili 2.80 w Betsson. Z prognoz bukmacherów wynika następujące prawdopodobieństwo: wygrana Amiens SC 37%, wygrana Clermont Foot 37%, remis 32%. Amiens SC rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z wcześniejszych starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 0 zero meczów, z kolei 2 razy zwycięzcą został Clermont Foot.

Aktualny bilans Amiens SC

W ostatnim starciu Amiens Sporting Club przegrał 2:1 przeciwko Auxerre. W ciągu minionych 6 miesięcy ekipa gospodarzy wygrała 3 z 10 meczów. Bilans meczów na własnej murawie to 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Amiens SC do tej pory wygrał 2 z 5 meczów u siebie w tym sezonie 20/21 (40%). Klub zaliczył 1 spotkania zakończone remisem i 2 porażek na własnym stadionie. Po wszystkich 10 spotkaniach w sezonie Amiens SC ma na swoim koncie 3 wygrane, 2 remisy. i 5 porażek.

Zespół trenera Oswald Tanchot trafia do bramki raczej w 2. połowie spotkania. Amiens SC zdobywa średnio 0,60 gola na mecz u siebie, podczas gdy goalkeeper wpuszcza piłkę do bramki przeciętnie 0,60 raza na mecz. W- tym sezonie drużyna przeważnie osiągała u siebie wynik 1:0, 0:1 lub 0:0.

Postaw na domową wygraną Amiens SC teraz! >>

Aktualny bilans Clermont Foot

W ostatniej konfrontacji Ligue 2 Francja Clermont Foot uzyskał wynik 0:0 z Guingamp. Do tej pory w aktualnym sezonie zespół wygrał 3 z 5 pojedynków na murawie przeciwnika (60%). Clermont Foot triumfował w ciągu ostatnich 6 miesięcy 4 razy, zremisował 4 mecze, a z 2 wyszedł bez punktów. Na wyjeździe rozegrano 3 zwycięskie pojedynków. W ostatnich starciach na stadionie przeciwnika Clermont Foot przegrał 1 raz, a 1 potyczka zakończył się remisem. Z meczów wyjazdowych z drużynami zajmującymi wyższe miejsce w tabeli Clermont Foot wygrał 1 w bieżącym sezonie. Z 5 meczów wyjazdowych w bieżącym sezonie z drużynami, które plasują się wyżej w tabeli, 2 potyczki wygrał Clermont Foot (40%). 1 spotkanie została przegrana (20%), a 2 zakończyło się remisem (40%).

Zespół trenera Pascal Gastien strzela w obecnym sezonie 1,60 bramki na wyjeździe, przeważnie w 2. połowie spotkania. W meczach na stadionie przeciwnika Clermont Foot średnio pada 2,20 gola. W minionym sezonie Clermont Foot strzelał średnio 1,00 bramki i tracił 0,79 gola w meczach przed fanami przeciwnika. 2:1, 1:0 lub 1:1 – te rezultaty widniały najczęściej na tablicy wyników podczas wyjazdowych potyczek Clermont Foot w ubiegłym sezonie. Mecze wyjazdowe Clermont Foot w obecnym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 3:1, 3:0 lub 0:1.

Postaw na dalszą wygraną Clermont Foot teraz! >>

Zakłady na Amiens SC – Clermont Foot

Ponieważ oba kluby mają średnią Over/Under 1,0, wydaje się, że warto rozważyć typ Under 1.5. Obecnie Unibet oferuje dla tego typunajbardziej atrakcyjny kurs na rynku – 2.48. Biorąc pod uwagę słaby bilans bramkowy obu drużyn, bukmacherzy internetowi nie oczekują celnych strzałów obu drużyn. Najbardziej atrakcyjny kurs 1.68 dla tego typu uzyskasz obecnie w Betsson.

Według zakładów bukmacherskich najbardziej prawdopodobne jest remis 1:1 z najlepszym kursem 6.25 w Unibet. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według bukmacherów internetowych typowany jest remis 0:0, na którą możesz obecnie uzyskać najlepszy kurs6.75 w Unibet.

Boni für