W National Francja Stade Laval zagra z Boulogne w dniu 20.11.2020 o godzinie 18:00. Aktualnie 8. drużyna w tabeli przyjmie 15 drużynę w tabeli. Obecnie zakłady sportowe stawiają na zwycięstwo . oferuje w tej chwili najlepszy kurs na wygraną . Przy zakładzie ze stawką 10€ wygrana wynosi zatem (co oznacza zysku).

Dla zakładu na zwycięstwo oferuje obecnie najwyższy kurs . Stade Laval rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z poprzednich starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 1 starciu, z kolei 1 raz zwycięzcą został Boulogne.

Aktualny bilans Stade Laval

W ostatniej potyczce przeciwko Villefranche Stade Lavallois MFC uzyskał wynik 0:0. 4 wygranych w 12 meczach w ciągu ostatnich sześciu miesięcy – taki bilans ma na swoim koncie zespół gospodarzy. Przed własną publicznością Stade Lavallois MFC odnotował 2 wygrane, 0 remisy i 3 porażki. W aktualnym sezonie Stade Laval wygrał 40% (2 z 5) pojedynków na własnym stadionie. 0 razy wynik wystarczył do zdobycia punktów, gdy tymczasem goście zarobili punkty we wszystkich 3 meczach. Po 12 meczach sezonu Stade Laval ma na koncie 4 wygrane i 4 remisy. 4 mecze zakończyło się bez punktów.

W 1. połowie spotkania jedenastka trenera Olivier Frapolli częściej trafia do bramki. Obecny bilans w meczach Stade Laval na własnym terenie wskazuje średnio 3,00 gola na mecz, z czego 1,40 goli zdobytych i 1,60 goli straconych. W ubiegłym sezonie Stade Laval strzelił przeciętnie 1,08 gola przed własnymi fanami. Jednocześnie drużyna straciła 0,69 gola na mecz na własnej murawie. Najczęstszym wynikiem końcowym na własnym stadionie w zeszłym sezonie było 3:0, 1:0 lub 1:1. W- bieżącym sezonie mecze na własnym stadionie kończą się najczęściej wynikiem 0:1, 1:2 lub 2:1.

Postaw na domową wygraną Stade Laval teraz! >>

Aktualny bilans Boulogne

2:1 to rezultat ostatniego meczu Boulogne z Bastia Borgo. W 40% meczów przed fanami przeciwnika zespół przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Boulogne triumfował w ciągu ostatnich 6 miesięcy 2 razy, zremisował 6 starć, a z 2 wyszedł bez punktów. Wyjazdowych Boulogne przegrał 2 razy, ale 2 razy zakończył spotkanie z 3 punktami. W-ubiegłym sezonie Boulogne grał 5 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 2 z tych meczów wygrał, a 1 zremisował. Z 2 starć drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

W obecnym sezonie zespół trenera Laurent Guyot zdobywa średnio 1,20 gola na mecz wyjazdowy, głównie w 1. połowie spotkania. W sumie padają średnio 3,00 goli na mecz wyjazdowy Boulogne. Podróżujący z drużyną fani Boulogne mogli świętować średnio 1,08 gola w potyczkach na stadionie przeciwnika Boulogne w minionym sezonie. 0,69 raza na mecz musieli znosić gole przeciwnika. 0:1, 3:0 lub 2:0 – te rezultaty widniały najczęściej na tablicy wyników podczas wyjazdowych spotkań Boulogne w minionym sezonie. Mecze wyjazdowe Boulogne w większości kończyły się w bieżącym sezonie wynikiem 1:0, 1:2 lub 0:4.

Postaw na dalszą wygraną Boulogne teraz! >>

Zakłady na Stade Laval – Boulogne

Ponieważ oba zespoły mają średnią Over/Under 1,5, wydaje się, że warto rozważyć zakład Under 2.5. Obecnie bet-at-home oferuje dla tego typu najwyższy kurs na rynku – 1.46. W swoich prognozach bukmacherzy nie typują, że oba kluby strzelą gole. Kurs na „Obie drużyny strzelą gola – Nie” 1.62 w Betsson jest znacznie bardziej atrakcyjny niż kurs na Tak.

Boni für