W EFL League One Accrington zagra z Crewe w dniu 24.11.2020 o godzinie 20:00. Obecny 10. spotka się zatem z numerem 12 w tabeli. Z prognoz bukmacherów wynika następujące prawdopodobieństwo: wygrana Accrington 40%, wygrana Crewe 37%, remis 29%. Obie drużyny spotykają się po raz pierwszy od pięciu lat.

Aktualny bilans Accrington

W ostatnim spotkaniu Accrington Stanley FC wygrał 0:3 przeciwko Swindon. W ciągu ostatnich 6 miesięcy drużyna gospodarzy odnotowała 6 wygranych w 9 meczach. Bilans meczów na własnej murawie z ostatnich sześciu miesięcy to 3 zwycięstwa, 0 remisy i 1 porażka. W aktualnym sezonie 20/21 Accrington wygrał do tej pory 3 z 4 meczów na swoim terenie (75%). Klub zaliczył 0 rozgrywki zakończone remisem i 1 porażki na własnym terenie. Po wszystkich 9 meczach sezonu Accrington ma na swoim koncie 6 zwycięstw, 0 remisy. i 3 porażki.

W 2. połowie jedenastka trenera John Coleman częściej trafia do gole. Według statystyk na każdy mecz rozegrany u siebie Accrington zdobywa przeciętnie 1,50 bramki i traci 1,25 bramki, i tym samym na spotkanie przypada łącznie 2,75 gola. Bilans bramkowy z ostatniego sezonu pokazuje, że Accrington strzelał u siebie średnio 1,94 gola. Średnia liczba straconych bramek przed własnymi kibicami wynosi 1,59. Najczęstszym wynikiem końcowym na własnym stadionie w zeszłym sezonie było 1:2, 2:1 lub 2:0. W- bieżącym sezonie drużyna przeważnie osiągała u siebie wynik 1:0, 2:1 lub 1:4.

Aktualny bilans Crewe

Crewe wygrał 0:2 z Oxford United w ostatniej konfrontacji. W 40% meczów przed fanami przeciwnika zespół przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. W-spotkaniach rozegranych w ciągu ostatnich 6 miesięcy goście odnieśli 5 wygranych i 1 remis. 6-razy musieli obejść się brakiem punktów. Na wyjeździe rozegrano 2 zwycięskie starcia. W ostatnich meczach u przeciwnika Crewe przegrał 3 razy, a 0 spotkania zakończył się remisem. Do tej pory jedenastka Crewe zmierzyła się 2 razy na wyjeździe z drużyną plasującą się wyżej tabeli. Zespół wyszedł przy tym zwycięsko 1 raz, a 1 raz przegrał. W 0 meczom zespoły ostatecznie podzieliły się punktami.

Ekipa trenera David Artell trafia do gola średnio 0,80 razy na starcie. Ciekawostka: większość bramek pada przed przerwą. W sumie padają średnio 1,60 goli na mecz wyjazdowy Crewe. Z bilansu ubiegłego sezonu wynika, że w spotkaniach u przeciwnika Crewe strzela średnio 0 gola i traci 0 na rzecz drużyny przeciwnej. Mecze wyjazdowe Crewe w obecnym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 0:1, 2:0 lub 2:1.

Zakłady na Accrington – Crewe

Boni für