Rozgrywka Championship Szkocja pomiędzy Ayr a Dundee zostanie rozegrana w dniu 21.11.2020 o godzinie 16:00. Aktualny numer 6 w tabeli zmierzy się z numerem 5.. Zakłady sportowe typują Dundee FCowi jako zwycięską drużynę. Najwyższej wygranej dla typów na zwycięstwo drużyny gości można oczekiwać w Betsson, gdzie obecnie kurs wynosi 2.30. Przy stawce 10€ wygrasz 23,00€ € (zysk = 13,00€).

Typy na Ayr zostaną nagrodzone najbardziej atrakcyjnym kursem w Betsson. Przy obecnym kursie 2.95. Na podstawie kursów bukmacherskich można ustalić prawdopodobieństwo wyniku meczu. Na 35% wygra Ayr, a na 45% 3 punkty zdobędzie Dundee. Prawdopodobieństwo remisu to 29%. Ayr rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z najnowszych starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 1 meczu, z kolei 3 razy zwycięzcą został Dundee.

Aktualny bilans Ayr

W ostatnim spotkaniu przeciwko Dunfermline Ayr United Football Club uzyskał wynik 0:0. 1 zwycięstwa w 4 meczach w ciągu ostatnich sześciu miesięcy – taki bilans ma na swoim koncie drużyna gospodarzy. Przed własnymi fanami Ayr United Football Club odniósł 1 zwycięstwo i 1 raz zremisował. Jedenastka gospodarzy 0 razy zeszła z boiska bez punktów. W tym sezonie 20/21 Ayr wygrał do tej pory 1 z 2 meczów na własnym stadionie (50%). Klub zaliczył 1 rozgrywki zakończone remisem i 0 porażki na własnym terenie. Po 4 spotkaniach w sezonie Ayr ma na swoim koncie w sumie 1 wygrana, 2 remisy. i 1 porażka.

Ekipa trenera Mark Kerr strzela bramki raczej po zmianie stron boiska. Zgodnie z bieżącymi wynikami na każdy mecz rozegrany u siebie Ayr zdobywa średnio 1,00 bramki i traci 0,50 bramki, i tym samym na spotkanie przypada w sumie 1,50 gola. Bilans ostatniego sezonu dla Ayr to średnio 1,29 zdobytych i 1,00 straconych goli na mecz na własnej murawie. W ostatnim sezonie trzy rezultaty były najczęstsze w meczach Ayr na własnym stadionie: 1:2, 0:0 i 1:0. W- aktualnym sezonie drużyna przeważnie osiągała u siebie wynik 0:0 lub 2:1.

Postaw na domową wygraną Ayr teraz! >>

Aktualny bilans Dundee

3:3 to rezultat ostatniego meczu Dundee z Alloa AFC. Do tej pory w tym sezonie zespół wygrał 0 z 2 spotkań na wyjeździe (0%). W ciągu minionych 6 miesięcy drużyna gości zaliczyła 1 zwycięstwa. 2 razy punkty zostały podzielone między drużyny, 1 rozgrywki zakończyły się bez punktów. Na wyjeździe rozegrano 0 zwycięskie starcia. W ostatnich spotkaniach u przeciwnika Dundee przegrał 1 raz, a 1 mecz zakończył się remisem. W-ubiegłym sezonie Dundee grał 4 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 1 z tych meczu wygrał, a 2 zremisował. Z 1 starcia drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Średnio w obecnym sezonie jedenastka James McPake zdobywa 2,50 gola na wyjeździe i jest szczególnie celna przed przerwą. W potyczkach przed fanami przeciwnika Dundee średnio pada 7,00 gola. W ubiegłym sezonie Dundee strzelał średnio 1,00 gola i tracił 1,15 bramki w meczach na obcym stadionie. Na stadionach przeciwnika najczęstszym wynikiem w poprzednim sezonie było 1:1, 1:0 lub 0:1. Mecze wyjazdowe Dundee w tym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 3:3 lub 2:6.

Postaw na dalszą wygraną Dundee teraz! >>

Zakłady na Ayr – Dundee

Ponieważ oba zespoły mają średnią Over/Under 3,0, wydaje się, że warto rozważyć zakład Under 3.5. Obecnie Betsson oferuje dla tego typu najlepszy kurs na rynku – 1.30. Bilans bramkowy obu klubów przemawia za zakładem na Obie drużyny strzelą gola. Unibet oferuje na to aktualnienajbardziej atrakcyjny kurs 1.74 .

Według zakładów bukmacherskich najbardziej prawdopodobne jest remis 1:1 z najlepszym kursem 6.50 w Unibet. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według zakładów bukmacherskich typowane jest wygraną Dundea 0:1, na którą możesz obecnie uzyskać najwyższy kurs8.00 w Unibet.

Boni für