W EFL League Two Colchester zagra z Cambridge w dniu 16.01.2021 o godzinie 16:00. Obecny 12. spotka się zatem z numerem 3 w tabeli. Obecnie bukmacherzy obstawiają zwycięstwo drużyny gości dla Cambridge United Football Clubowi. Betsson oferuje aktualnie dla tego typu najwyższy kurs 2.45. Przy stawce 10€ możesz spodziewać się wygranej 24,50€ (co oznacza 14,50€ zysku).

Najwyższy kurs 2.80 na Colchester wystawia obecnie Unibet. Colchester rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z najnowszych starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 2 potyczkach, z kolei 4 razy zwycięzcą został Cambridge.

Aktualny bilans Colchester

Colchester United Football Club uzyskał wynik w ostatnim pojedynku z Cheltenham 0:0. Gospodarze przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w 7 z 21 meczów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Przed własnymi fanami Colchester United Football Club odniósł 6 wygranych i 3 razy zremisował. Jedenastka gospodarzy 1 raz zeszła z boiska bez punktów. Colchester do tej pory wygrał 6 z 10 meczów u siebie w tym sezonie 20/21 (60%). Klub zaliczył 3 spotkania zakończone jednym punktem dla każdej drużyny i 1 porażek na własnym stadionie. Colchester 7 wygrał 21 meczów sezonu. Chociaż odnotował także 8 remisów, 6 spotkań zakończyły się bez punktów.

Drużyna trenera Steve Ball zdobywa większość bramek w drugiej fazie spotkania. Colchester zdobywa średnio 1,70 gola na mecz u siebie, podczas gdy bramkarz wpuszcza piłkę do bramki średnio 1,00 raza na mecz. Bilans bramkowy z ostatniego sezonu pokazuje, że Colchester strzelał u siebie średnio 1,56 gola. Średnia liczba straconych bramek przed własnymi kibicami wynosi 0,94. Mecze u siebie kończyły się najczęściej w ubiegłym sezonie wynikiem 3:1, 3:0 lub 0:0. W- aktualnym sezonie mecze na własnym stadionie kończą się przeważnie wynikiem 2:1, 0:0 lub 1:2.

Postaw na domową wygraną Colchester teraz! >>

Aktualny bilans Cambridge

2:1 to rezultat ostatniego meczu Cambridge z Harrogate. W bieżącym sezonie zespół wygrał 4 z 10 pojedynków wyjazdowych (40%). W ciągu minionych 6 miesięcy ekipa gości zaliczyła 11 zwycięstw. 4 razy punkty zostały podzielone między drużyny, 7 rozgrywki zakończyły się bez punktów. Cambridge zaliczył przy tym 4 zwycięstw przed fanami przeciwnika. Zespół przegrał 5 starć wyjazdowych, a 1 mecz zakończyły się remisem drużyn. Z meczów wyjazdowych z drużynami zajmującymi wyższe miejsce w tabeli Cambridge wygrał 0 w bieżącym sezonie. W-ubiegłym sezonie Cambridge grał 7 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 2 z tych meczów wygrał, a 2 zremisował. Z 3 spotkań drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

W tym sezonie zespół trenera Mark Bonner zdobywa średnio 1,60 gola na mecz wyjazdowy, głównie w drugiej połowie gry. W meczach wyjazdowych Cambridge średnio pada 2,60 gola. W minionym sezonie Cambridge strzelał średnio 0,89 bramki i tracił 1,11 bramki w meczach na obcym stadionie. Mecze na stadionie przeciwnika drużyna kończyła najczęściej w minionym sezonie z wynikiem 0:0, 1:1 lub 0:1. Mecze wyjazdowe Cambridge w obecnym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 0:1, 0:2 lub 5:0.

Postaw na dalszą wygraną Cambridge teraz! >>

Zakłady na Colchester – Cambridge

2,0 to średnia Over/Under obu drużyn. Odpowiedni w tej sytuacji zakład to Under 2.5, dla którego w Betsson uzyskasznajbardziej atrakcyjny kurs 1.83. Spojrzenie na bilans bramkowy obu drużyn sugeruje, że oba zespoły strzelą gola. W związku z tym warto rozważyć typ na „BTTS Tak” w najlepszym obecnie kursie 1.75 w Unibet .

Bukmacherzy internetowi uważają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny, Unibet szacuje obecnie największe szanse na ten wynik, wystawiając kurs 6.50. Zaraz potem typowane jest zwycięstwo Cambridga 0:1], która ma w Unibetnajbardziej atrakcyjny kurs 8.00.

Boni für