W EFL Championship Coventry zagra z Sheffield w dniu 16.01.2021 o godzinie 16:00. Aktualny numer 21 w tabeli zmierzy się z numerem 16.. Obecnie zakłady bukmacherskie stawiają na zwycięstwo drużyny gospodarzyy, Coventry City Football Clubowi. Betsson oferuje dla tego zakładu najlepszy kurs 2.25 na zwycięstwo drużyny gospodarzy, co przy stawce 10€ daje wygraną 22,50€ (oznacza to zysk 12,50€).

Za typy na zwycięstwo Sheffield najbardziej atrakcyjny kurs 3.50 otrzymasz w Betsson. Coventry rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z najnowszych starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 0 zero meczów, z kolei 1 raz zwycięzcą został Sheffield.

Aktualny bilans Coventry

W ostatnim starciu Coventry City Football Club wygrał 1:2 przeciwko Millwall. W ciągu ostatnich 6 miesięcy zespół gospodarzy odnotował 6 wygranych w 23 meczach. Przed własnymi fanami Coventry City Football Club odniósł 4 wygrane i 5 razy zremisował. Jedenastka gospodarzy 2 razy zeszła z boiska bez punktów. W tym sezonie Coventry wygrał 36,36% (4 z 11) meczów na własnej murawie. 5 razy wynik wystarczył do zdobycia punktów, gdy tymczasem goście zarobili punkty we wszystkich 2 meczach. Coventry odniósł 6 wygranych w 23 meczach w sezonie. 8 razy drużyna dzieliła się punktami z przeciwnikiem, a 9 razy wyszła ze starcia bez punktów.

W drugiej fazie spotkania jedenastka trenera Mark Robins częściej trafia do gole. Według aktualnych statystyk w każdym spotkaniu Coventry na własnej murawie pada średnio 2,27 gola. 1,09 trafia na konto gospodarzy, a 1,18 na konto drużyny gości. W- bieżącym sezonie drużyna przeważnie osiągała u siebie wynik 0:0, 3:2 lub 3:1.

Postaw na domową wygraną Coventry teraz! >>

Aktualny bilans Sheffield

Sheffield wygrał 1:0 z Derby w ostatniej konfrontacji. W aktualnym sezonie zespół cieszył się z wygranej w 2 z 11 meczów przed fanami przeciwnika (18,18%). Patrząc na ostatnie 6 miesięcy drużyny gości, widzimy 6 wygranych, 3 remisy i 12 porażek. W potyczkach u przeciwnika Sheffield 2 razy zgarnął zwycięstwo. 8 razy goście doznali porażki, a 2 razy spotkanie zakończyło się remisem. Do tej pory jedenastka Sheffield zmierzyła się 10 razy na wyjeździe z drużyną plasującą się wyżej tabeli. Zespół wyszedł przy tym zwycięsko 1 raz, a 7 razy przegrał. W 2 pojedynki zespoły ostatecznie podzieliły się punktami. W-ubiegłym sezonie Sheffield grał 8 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 4 z tych potyczek wygrał, a 0 zremisował. Z 4 pojedynkom drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Ekipa trenera Neil Thompson trafia do gola średnio 0,55 razy na pojedynka. Ciekawostka: większość bramek pada w 1. połowie spotkania. W potyczkach na wyjeździe Sheffield średnio pada 1,91 gola. Podróżujący z drużyną fani Sheffield mogli świętować średnio 1,70 gola w potyczkach u przeciwnika Sheffield w zeszłym sezonie. 1,57 raza na mecz musieli znosić gole przeciwnika. Mecze na stadionie przeciwnika drużyna kończyła najczęściej w poprzednim sezonie z wynikiem 1:2, 0:1 lub 1:1. Mecze wyjazdowe Sheffield w aktualnym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 0:2, 1:1 lub 0:1.

Postaw na dalszą wygraną Sheffield teraz! >>

Zakłady na Coventry – Sheffield

1,5 to średnia Over/Under obu drużyn. Odpowiedni w tej sytuacji zakład to Under 2.5, dla którego w Betsson uzyskasznajbardziej atrakcyjny kurs 1.60. Biorąc pod uwagę słaby bilans bramkowy obu drużyn, bukmacherzy internetowi nie oczekują celnych strzałów obu drużyn. Najbardziej atrakcyjny kurs 1.78 dla tego typu uzyskasz obecnie w Betsson.

Zakłady bukmacherskie uznają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny wynik meczu (najlepszy kurs6.40 w Unibet). Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według firm bukmacherskich typowane jest zwycięstwo Coventru 1:0, na którą możesz obecnie uzyskać najwyższy kurs6.50 w Unibet.

Boni für