© imago images/Uk Sports Pics Ltd

Pojedynek EFL League Two pomiędzy Grimsby a Southend zostanie rozegrana w dniu 16.01.2021 o godzinie 16:00. 24 w tabeli będzie gościem 23. zespołu w tabeli. Prognozy firm bukmacherskich zakładają obecnie zwycięstwo gospodarzy, Grimsby Town Football Clubowi. Najbardziej atrakcyjny kurs bukmacherski na zwycięstwo drużyny gospodarzy to 2.25 i uzyskasz go w Unibet. Jeśli postawisz 10€, wygrana wyniesie 22,50€ (zysk = 12,50€).

Dla typów na Southend najwyższy kurs jak na razie to 3.40 w Betsson. Grimsby rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z najnowszych starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 0 zero pojedynkom, z kolei 1 raz zwycięzcą został Southend.

Aktualny bilans Grimsby

Ostatnio Grimsby Town Football Club przegrał 3:0 z Port Vale. W 23 meczach z ostatnich sześciu miesięcy drużyna gospodarzy odniosła 5 zwycięstw. Przed własną publicznością Grimsby Town Football Club odnotował 2 wygrane, 3 remisy i 6 porażek. 2 z 11 pojedynków przed własną publicznością w tym sezonie zakończyła się wygraną w Grimsby, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie tylko 18,18%. Chociaż 3 razy wynik pozwolił zdobyć punkty, 6 razy gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. Grimsby 5 wygrał 23 meczów sezonu. Chociaż odnotował także 5 remisów, 13 pojedynkom zakończyły się bez punktów.

Jedenastka trenera Paul Hurst zdobywa większość bramek w pierwszej połowie gry. Według aktualnych statystyk w każdym meczu Grimsby na własnej murawie pada przeciętnie 2,36 gola. 0,73 trafia na konto gospodarzy, a 1,64 na konto drużyny gości. W minionym sezonie Grimsby strzelał przed własnymi kibicami przeciętnie 1,22 gola i tracił 1,50 gola. Najczęstszym wynikiem końcowym na własnym stadionie w zeszłym sezonie było 0:1, 0:3 lub 2:2. Jak dotąd najczęstsze wyniki meczów u siebie w tym sezonie to 1:2, 1:0 i 1:1.

Postaw na domową wygraną Grimsby teraz! >>

Aktualny bilans Southend

Southend wygrał 1:0 z Barrow w ostatniej konfrontacji. W tym sezonie zespół wygrał 1 z 10 spotkań na stadionie przeciwnika (10%). Patrząc na ostatnie 6 miesięcy gości, zespołu gości, widzimy 5 wygranych, 3 remisy i 12 porażek. W meczach na obcym stadionie Southend 1 raz zgarnął zwycięstwo. 6 razy goście doznali porażki, a 3 razy spotkanie zakończyło się remisem. Z meczów wyjazdowych z drużynami zajmującymi wyższe miejsce w tabeli Southend wygrał 1 w bieżącym sezonie.

Zespół pod wodzą Mark Molesley strzela średnio 0,30 goli na mecz wyjazdowy, najczęściej po zmianie stron boiska. Jeśli policzy się wszystkie gole, w meczach na wyjeździe Southend pada średnio 2,00 goli na mecz. Podróżujący z drużyną fani Southend mogli świętować średnio 0 bramki w meczach na wyjeździe Southend w poprzednim sezonie. 0 raza na mecz musieli znosić gole przeciwnika. Southend najczęściej w aktualnym sezonie uzyskiwał wynik 0:2, 0:3 lub 1:1.

Postaw na dalszą wygraną Southend teraz! >>

Zakłady na Grimsby – Southend

Średnia Over/Under obu drużyn wynosi 2,0. W związku z tym polecamy zakład na Under 2.5 w najlepszym aktualnie kursie 1.68 w Betsson. W swoich prognozach bukmacherzy nie typują, że oba kluby strzelą gole. Kurs na „Obie drużyny strzelą gola – Nie” 1.85 w Betsson jest znacznie lepszy niż kurs na Tak.

Bukmacherzy uznają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny wynik meczu (najbardziej atrakcyjny kurs6.25 w Unibet). Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według bukmacherów typowane jest zwycięstwo Grimsbu 1:0, na którą możesz obecnie uzyskać najlepszy kurs7.00 w Betsson.

Boni für