Mansfield i Harrogate spotkają się w EFL League Two w dniu 24.11.2020. Rozpoczęcie meczu o godzinie 20:00. W związku z tym 21. aktualnie zespół zagra z 13 w tabeli. Według chwilowych kursów Harrogate Townowi jest typowany przez zakłady sportowe jako zwycięska drużyna. Najbardziej atrakcyjny kurs bukmacherski na zwycięstwo drużyny gości to 2.55 i uzyskasz go w Betsson. Jeśli postawisz 10€, wygrana wyniesie 25,50€ (zysk = 15,50€).

Najbardziej atrakcyjny kurs dla typu na zwycięstwo u siebie Mansfield wynosi w tej chwili 2.75 w Betsson. Z prognoz bukmacherów wynika następujące prawdopodobieństwo: wygrana Mansfield 35%, wygrana Harrogate 40%, remis 31%. Obie drużyny spotykają się po raz pierwszy od pięciu lat.

Aktualny bilans Mansfield

Ostatnio Mansfield Town Football Club uzyskał wynik 1:1 z FC Colchester. 1 wygranej w 13 meczach w ciągu ostatnich sześciu miesięcy – taki bilans ma na swoim koncie drużyna gospodarzy. Bilans meczów na własnej murawie z ostatnich sześciu miesięcy to 0 zero zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki. W aktualnym sezonie Mansfield wygrał 0% (0 z 7) starć u siebie. 4 razy wynik wystarczył do zdobycia punktów, gdy tymczasem goście zarobili punkty we wszystkich 3 meczach. Po wszystkich 13 meczach sezonu Mansfield ma na swoim koncie 1 zwycięstwo, 8 remisów. i 4 porażki.

Drużyna trenera Nigel Clough strzela bramki raczej po zmianie stron boiska. Obecny bilans w meczach Mansfield na własnym terenie wskazuje przeciętnie 2,43 gola na mecz, z czego 0,86 goli zdobytych i 1,57 goli straconych. Bilans ostatniego sezonu dla Mansfield to przeciętnie 1,59 zdobytych i 1,71 straconych goli na mecz na własnej murawie. W ostatnim sezonie trzy rezultaty były najczęstsze w meczach Mansfield na własnym stadionie: 2:2, 0:1 i 2:3. W- aktualnym sezonie drużyna przeważnie osiągała u siebie wynik 1:1, 0:0 lub 2:4.

Postaw na domową wygraną Mansfield teraz! >>

Aktualny bilans Harrogate

Harrogate przegrał 3:0 z Leyton w ostatniej potyczce. W bieżącym sezonie zespół wygrał 3 z 7 pojedynków przed kibicami przeciwnika (42,86%). Statystyki z ostatnich 6 miesięcy pokazują 4 zwycięstw, 4 remisów i 5 porażek. Harrogate zaliczył przy tym 3 wygranych na obcym stadionie. Zespół przegrał na stadionie przeciwnika 3 mecze, a 1 zakończyło się remisem drużyn. Z meczów wyjazdowych z drużynami zajmującymi wyższe miejsce w tabeli Harrogate wygrał 0 w bieżącym sezonie.

W tym sezonie zespół trenera Simon Weaver zdobywa średnio 1,29 bramk na spotkanie wyjazdowy, głównie po zmianie stron boiska. W spotkaniach przed fanami przeciwnika Harrogate średnio pada 2,43 gola. Z bilansu ubiegłego sezonu wynika, że w pojedynki na wyjeździe Harrogate strzela średnio 0 bramki i traci 0 na rzecz drużyny przeciwnej. Mecze wyjazdowe Harrogate w bieżącym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 1:2, 0:3 lub 2:1.

Postaw na dalszą wygraną Harrogate teraz! >>

Zakłady na Mansfield – Harrogate

2,0 to średnia Over/Under obu drużyn. Odpowiedni w tej sytuacji typ to Under 2.5, dla którego w Betsson uzyskasznajbardziej atrakcyjny kurs 1.75. Prognoza zakładów sportowych pokazuje, że oba kluby mogą zdobyć gole. Kurs Obie drużyny strzelą gola na Tak wynosi 1.83 i w Betsson jest wyższy niż kurs na Nie.

Boni für