Middlesbrough i Derby County spotkają się w EFL Championship w dniu 25.11.2020. Rozpoczęcie meczu o godzinie 20:00. Obecny 8. spotka się zatem z numerem 24 w tabeli. Firmy bukmacherskie typują Middlesbrough FCowi jako zwycięską drużynę. Betsson oferuje aktualnie dla tego zakładu najlepszy kurs 2.00 . Przy stawce 10€ możesz spodziewać się wygranej 20,00€ (co oznacza 10,00€ zysku).

Dla zakładu na zwycięstwo na wyjeździe Derby County Unibet oferuje obecnie najwyższy kurs 4.30. Według opartej na tym prognozy na 53% 3 punkty zdobędzie Middlesbrough, na 23% Derby County, a na 31% obie drużyny wyjdą z pojedynku z jednym punktem. Z poprzednich 1 starcia Middlesbrough wyszedł zwycięsko 1 raz, podczas gdy Derby County wygrał 2 pojedynków. 3 potyczki zakończyło się remisem.

Aktualny bilans Middlesbrough

Middlesbrough FC przegrał w ostatnim starciu z Norwich 0:1. 8 wygranych w 21 meczach w ciągu ostatnich sześciu miesięcy – taki bilans ma na swoim koncie zespół gospodarzy. Bilans meczów na swoim terenie z ostatnich sześciu miesięcy to 3 wygrane, 2 remisy i 5 porażek. W aktualnym sezonie Middlesbrough wygrał 50% (3 z 6) rozgrywek przed własnymi fanami. 2 razy wynik wystarczył do zdobycia punktów, gdy tymczasem goście zarobili punkty we wszystkich 1 meczach. Po w sumie 12 spotkaniach w sezonie Middlesbrough ma na swoim koncie 4 wygrane, 6 remisów. i 2 porażki.

Zespół trenera Neil Warnock trafia do bramki raczej w 2. połowie spotkania. Na każdy mecz u siebie Middlesbrough strzela średnio 1,00 gola i traci 0,50 gola. Daje to w sumie 1,50 bramki na spotkanie. W zeszłym sezonie Middlesbrough strzelał przed własnymi kibicami średnio 0,87 gola i tracił 1,26 gola. W ostatnim sezonie trzy rezultaty były najczęstsze w meczach Middlesbrough na własnym stadionie: 0:1, 1:0 i 1:1. W- aktualnym sezonie drużyna przeważnie osiągała u siebie wynik 0:1, 1:0 lub 2:0.

Postaw na domową wygraną Middlesbrough teraz! >>

Aktualny bilans Derby County

W ostatnim pojedynku Derby County przegrał 1:0 z Bristol City. Spośród 6 spotkań na wyjeździe drużyna z 1 wyszła zwycięsko. Odpowiada to wartości 16,67% W ciągu minionych 6 miesięcy drużyna gości zaliczyła 5 zwycięstw. 4 razy punkty zostały podzielone między drużyny, 12 rozgrywki zakończyły się brakiem punktów. Na wyjeździe rozegrano 4 zwycięskie mecze. W ostatnich meczach wyjazdowych Derby County przegrał 5 razy, a 2 spotkania zakończył się remisem. Do tej pory jedenastka Derby County zmierzyła się 6 razy na wyjeździe z drużyną plasującą się wyżej tabeli. Zespół wyszedł przy tym zwycięsko 1 raz, a 3 razy przegrał. W 2 starciom zespoły ostatecznie podzieliły się punktami. W-ubiegłym sezonie Derby County grał 12 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 3 z tych potyczek wygrał, a 2 zremisował. Z 7 spotkań drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Ekipa trenera Phillip Cocu trafia do bramki średnio 0,67 razy na mecz. Ciekawostka: większość bramek pada w 1. połowie. Jeśli policzy się wszystkie gole, w pojedynki u przeciwnika Derby County pada średnio 1,67 goli na mecz. W poprzednim sezonie Derby County strzelał średnio 1,26 gola i tracił 1,87 bramki w meczach wyjazdowych. Na stadionach przeciwnika najczęstszym wynikiem w poprzednim sezonie było 0:3, 2:2 lub 3:1. Większość meczów wyjazdowych Derby County w tym sezonie kończyła się wynikiem 0:1, 1:1 lub 1:0.

Postaw na dalszą wygraną Derby County teraz! >>

Zakłady na Middlesbrough – Derby County

1,0 to średnia Over/Under obu klubów. Odpowiedni w tej sytuacji typ to Under 1.5, dla którego w Unibet uzyskasz najlepszy kurs 2.95. Zakłady bukmacherskie zakładają, że gola strzeli najwyżej jedna drużyna. Kurs na „Obie drużyny strzelą gola – Nie” 1.75 w Betsson jest znacznie wyższy niż kurs na Tak.

Bukmacherzy internetowi uznają zwycięstwo Middlesbroughu 1:0 za najbardziej prawdopodobny wynik meczu (najlepszy kurs6.10 w Unibet). Zaraz potem typowany jest remis 1:1 – z najlepszym kursem na zakłady: 6.40 w Unibet.

Boni für