Potyczka EFL Championship pomiędzy Milwall a Cardiff City zostanie rozegrana w dniu 21.11.2020 o godzinie 16:00. 15 w tabeli będzie gościem 9. zespołu w tabeli. Zakłady bukmacherskie typują Millwall Football Clubowi jako zwycięską drużynę. Unibet oferuje aktualnie dla tego typu najwyższy kurs 2.55 . Przy stawce 10€ możesz spodziewać się wygranej 25,50€ (co oznacza 15,50€ zysku).

Najlepszy kurs dla zakładu na zwycięstwo na wyjeździe Cardiff City wynosi w tej chwili 3.00 w Unibet. Na podstawie chwilowych kursów bukmacherskich prawdopodobieństwo wygranej Milwall wynosi 42%, a wygranej Cardiff City 34%. Prawdopodobieństwo remisu szacowane jest na 30%. Milwall rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z najnowszych starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 4 meczach, z kolei 0 zero razy zwycięzcą został Cardiff City.

Aktualny bilans Milwall

W ostatnim starciu przeciwko Sheffield Millwall Football Club uzyskał wynik 0:0. W 20 meczach z ostatnich sześciu miesięcy gospodarze odnieśli 8 zwycięstw. Przed własnymi fanami Millwall Football Club odniósł 3 zwycięstwa i 4 razy zremisował. Jedenastka gospodarzy 3 razy zeszła z boiska bez punktów. W bieżącym sezonie 20/21 Milwall wygrał do tej pory 1 z 5 rozgrywek przed własnymi fanami (20%). Klub zaliczył 3 rozgrywki zakończone remisem i 1 porażki na własnym terenie. Milwall 4 wygrał 11 meczów sezonu. Chociaż odnotował także 5 remisów, 2 starcia zakończyły się bez punktów.

Ekipa trenera Gary Rowett zdobywa bramki raczej w 2. połowie. Na każdy mecz u siebie Milwall strzela przeciętnie 0,80 gola i traci 1,00 gola. Daje to łącznie 1,80 bramki na spotkanie. W poprzednim sezonie Milwall strzelił przeciętnie 1,43 gola przed własnymi fanami. Jednocześnie drużyna straciła 1,09 gola na mecz na własnej murawie. W zeszłym sezonie przed własnymi fanami drużyna uzyskiwała najczęściej wyniki 1:0, 1:1 lub 2:2. W- bieżącym sezonie drużyna przeważnie osiągała u siebie wynik 1:1, 0:3 lub 2:0.

Postaw na domową wygraną Milwall teraz! >>

Aktualny bilans Cardiff City

W ostatnim spotkaniu Cardiff City przegrał 0:1 z Bristol City. W 40% meczów przed fanami przeciwnika zespół odniósł zwycięstwo. Cardiff City triumfował w ciągu ostatnich 6 miesięcy 9 razy, zremisował 5 potyczek, a z 6 wyszedł bez punktów. Cardiff City zaliczył przy tym 5 wygranych na stadionie przeciwnika. Zespół przegrał na wyjeździe 2 potyczki, a 2 zakończyło się remisem drużyn. Do tej pory jedenastka Cardiff City zmierzyła się 2 razy na wyjeździe z drużyną plasującą się wyżej tabeli. Zespół wyszedł przy tym zwycięsko 1 raz, a 0 zero razy przegrał. W 1 meczowi zespoły ostatecznie podzieliły się punktami. W-ubiegłym sezonie Cardiff City grał 9 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 3 z tych meczów wygrał, a 3 zremisował. Z 3 meczów drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Ekipa trenera Neil Harris trafia do gola średnio 1,20 razy na mecz. Ciekawostka: większość bramek pada w 2. połowie meczu. Jeśli policzy się wszystkie gole, w spotkaniach na wyjeździe Cardiff City pada średnio 2,00 goli na mecz. W zeszłym sezonie Cardiff City strzelał średnio 1,43 bramki i tracił 1,61 gola w starciach przed fanami przeciwnika. 2:2, 1:0 lub 3:1 – te rezultaty widniały najczęściej na tablicy wyników podczas wyjazdowych starć Cardiff City w zeszłym sezonie. Większość meczów wyjazdowych Cardiff City w tym sezonie kończyła się wynikiem 2:3, 1:1 lub 1:0.

Postaw na dalszą wygraną Cardiff City teraz! >>

Zakłady na Milwall – Cardiff City

1,5 to średnia Over/Under obu drużyn. Odpowiedni w tej sytuacji zakład to Under 2.5, dla którego w Betsson uzyskasznajbardziej atrakcyjny kurs 1.66. W swoich prognozach bukmacherzy nie typują, że oba kluby strzelą gole. Kurs na „Obie drużyny strzelą gola – Nie” 1.87 w Betsson jest znacznie lepszy niż kurs na Tak.

Zakłady sportowe uważają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny, Unibet szacuje obecnie największe szanse na ten wynik, wystawiając kurs 6.10. Zaraz potem typowane jest wygraną Milwallu 1:0], która ma w Betsson najlepszy kurs 7.50.

Boni für