Forest i Milwall spotkają się w EFL Championship w dniu 16.01.2021. Rozpoczęcie meczu o godzinie 16:00. Obecny 19. spotka się w związku z tym z numerem 17 w tabeli. Zakłady sportowe obstawiają zwycięstwo drużyny gospodarzy, Nottingham Forest FCowi. Najlepszy kurs bukmacherski na zwycięstwo drużyny gospodarzy to 2.40 i uzyskasz go w Betsson. Jeśli postawisz 10€, wygrana wyniesie 24,00€ (zysk = 14,00€).

Dla zakładu na zwycięstwo na wyjeździe Milwall Betsson oferuje obecnie najwyższy kurs 3.50. Z ostatnich 1 starcia Forest wyszedł zwycięsko 1 raz, podczas gdy Milwall wygrał 3 spotkania. 3 mecze zakończyło się remisem.

Aktualny bilans Forest

W ostatnim pojedynku Nottingham Forest FC wygrał 0:1 przeciwko FC Preston. W ciągu ostatnich 6 miesięcy drużyna gospodarzy odnotowała 5 wygranych w 26 meczach. Bilans spotkań na własnym stadionie z ostatnich sześciu miesięcy to 3 zwycięstwa, 5 remisów i 5 porażek. 3 z 11 meczów na swoim terenie w aktualnym sezonie zakończyła się wygraną w Forest, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie tylko 27,27%. Chociaż 4 razy wynik pozwolił zdobyć punkty, 4 razy gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. Po 23 meczach w sezonie Forest ma na swoim koncie w sumie 5 wygranych, 7 remisów. i 11 porażek.

Ekipa trenera Chris Hughton strzela bramki raczej po zmianie stron boiska. Forest zdobywa średnio 0,91 gola na mecz u siebie, podczas gdy goalkeeper wpuszcza piłkę do bramki przeciętnie 1,00 raza na mecz. Bilans bramkowy z ostatniego sezonu pokazuje, że Forest strzelał u siebie przeciętnie 1,17 gola. Średnia liczba straconych bramek przed własnymi kibicami wynosi 1,17. Najczęstsze wyniki ostatniego sezonu w meczach u siebie to 1:0, 0:1 i 1:1. W- bieżącym sezonie mecze na własnym stadionie kończą się najczęściej wynikiem 0:0, 2:0 lub 1:1.

Postaw na domową wygraną Forest teraz! >>

Aktualny bilans Milwall

Milwall przegrał 1:2 z Coventry City w ostatniej potyczce. Spośród 10 meczów przed fanami przeciwnika drużyna z 4 wyszła zwycięsko. Odpowiada to wartości 40% W-meczach rozegranych w ciągu ostatnich 6 miesięcy goście odnieśli 7 wygranych i 10 remisów. 7-razy musieli obejść się bez punktów. Na wyjeździe rozegrano 4 zwycięskie pojedynków. W ostatnich starciach wyjazdowych Milwall przegrał 4 razy, a 3 starcia zakończył się remisem. Do tej pory jedenastka Milwall zmierzyła się 6 razy na wyjeździe z drużyną plasującą się wyżej tabeli. Zespół wyszedł przy tym zwycięsko 2 razy, a 3 razy przegrał. W 1 meczowi zespoły ostatecznie podzieliły się punktami. W-ubiegłym sezonie Milwall grał 8 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 4 z tych meczów wygrał, a 3 zremisował. Z 1 potyczki drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Zespół trenera Gary Rowett strzela w bieżącym sezonie 0,90 gola na wyjeździe, głównie po przerwie. W sumie padają średnio 1,70 bramki na mecz wyjazdowy Milwall. Podróżujący z drużyną fani Milwall mogli świętować średnio 1,04 gola w meczach na wyjeździe Milwall w minionym sezonie. 1,13 raza na mecz musieli znosić gole przeciwnika. 1:1, 1:0 lub 0:0 – te rezultaty widniały najczęściej na tablicy wyników podczas wyjazdowych spotkań Milwall w minionym sezonie. Mecze wyjazdowe Milwall w większości kończyły się w tym sezonie wynikiem 0:0, 2:0 lub 1:2.

Postaw na dalszą wygraną Milwall teraz! >>

Zakłady na Forest – Milwall

1,0 to średnia Over/Under obu klubów. Odpowiedni w tej sytuacji zakład to Under 1.5, dla którego w Unibet uzyskasz najwyższy kurs 2.60. Biorąc pod uwagę słaby bilans bramkowy obu drużyn, zakłady sportowe nie oczekują celnych strzałów obu drużyn. Najbardziej atrakcyjny kurs 1.68 dla tego typu uzyskasz obecnie w Unibet.

Zakłady sportowe uważają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny, Unibet szacuje obecnie największe szanse na ten wynik, wystawiając kurs 6.00. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według zakładów bukmacherskich typowane jest zwycięstwo Forestu 1:0, na którą możesz obecnie uzyskać najwyższy kurs6.25 w Unibet.

Boni für