Rozgrywka Peterborough z Plymouth odbędzie się w EFL League One 24.11.2020 o godzinie 20:00. Liderem tabeli zespół w tabeli zmierzy się z 9 w tabeli. Z prognoz bukmacherów wynika następujące prawdopodobieństwo: wygrana Peterborough 55%, wygrana Plymouth 24%, remis 27%. W najnowszych bezpośrednich konfrontacjach Peterborough pokonał rywala w 2 meczach, 0 zero meczów zakończył się remisem, a 2 meczów wygrał Plymouth.

Aktualny bilans Peterborough

Peterborough United Football Club przegrał w ostatniej konfrontacji z Crewe Alexandrę 2:0. Gospodarze przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w 8 z 12 meczów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Bilans meczów na własnej murawie to 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 zero porażek. W aktualnym sezonie Peterborough wygrał 80% (4 z 5) rozgrywek przed własnymi fanami. 1 raz wynik wystarczył do zdobycia punktów, gdy tymczasem goście zarobili punkty we wszystkich 0 meczach. Po 12 meczach w sezonie Peterborough ma na koncie 8 wygranych i 1 remis. 3 mecze zakończyło się bez punktów.

Ekipa trenera Darren Ferguson trafia do bramki raczej w 2. połowie. Według aktualnych statystyk w każdym spotkaniu Peterborough na własnej murawie pada średnio 3,80 gola. 2,80 trafia na konto gospodarzy, a 1,00 na konto drużyny gości. W poprzednim sezonie Peterborough świętował u siebie średnio 2,41 gola i musiał przełknąć 0,76 gola przeciwnika. Mecze u siebie kończyły się najczęściej w ubiegłym sezonie wynikiem 4:0, 2:0 lub 1:0. W- bieżącym sezonie mecze na własnym stadionie kończą się przeważnie wynikiem 5:1, 2:2 lub 2:0.

Aktualny bilans Plymouth

Plymouth uzyskał wynik 2:2 z Portsmouth w ostatniej potyczce. W tym sezonie zespół cieszył się z wygranej w 0 z 4 meczów na obcym stadionie (0%). W ciągu minionych 6 miesięcy jedenastka gości zaliczyła 5 zwycięstw. 4 razy punkty zostały podzielone między drużyny, 2 rozgrywki zakończyły się brakiem punktów. Plymouth zaliczył przy tym 0 zwycięstw przed fanami przeciwnika. Zespół przegrał 2 mecze na wyjeździe, a 2 pojedynków zakończyły się remisem drużyn.

Zespół trenera Ryan Lowe strzela w obecnym sezonie 1,25 bramki na wyjeździe, głównie w pierwszej części meczu. W sumie padają średnio 3,25 bramki na mecz wyjazdowy Plymouth. Podróżujący z drużyną fani Plymouth mogli świętować średnio 0 gola w starciach na wyjeździe Plymouth w poprzednim sezonie. 0 raza na mecz musieli znosić gole przeciwnika. Mecze wyjazdowe Plymouth w aktualnym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 1:1, 0:2 lub 0:1.

Zakłady na Peterborough – Plymouth

Boni für