W dniu 16.01.2021 Plymouth zmierzy się z Crewe w EFL League One. Gwizdek sędziego rozpocznie spotkanie o godzinie 16:00. 15.. zespół w tabeli zmierzy się z 9. zespołem w tabeli. Zakłady sportowe typują Crewe Alexandra Football Clubowi jako zwycięską drużynę. Unibet oferuje aktualnie dla tego typu najwyższy kurs 2.30. Przy stawce 10€ możesz spodziewać się wygranej 23,00€ (co oznacza 13,00€ zysku).

Dla zakładu na zwycięstwo u siebie Plymouth Unibet oferuje obecnie najwyższy kurs 3.00. Plymouth rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z wcześniejszych starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 0 zero meczów, z kolei 1 raz zwycięzcą został Crewe.

Aktualny bilans Plymouth

Plymouth Argyle Football Club wygrał w ostatnim spotkaniu z Gillingham 1:0. Gospodarze przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w 7 z 21 meczów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Bilans meczów na swoim terenie to 7 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Plymouth do tej pory wygrał 7 z 12 meczów u siebie w tym sezonie 20/21 (58,33%). Klub zaliczył 2 spotkania zakończone jednym punktem dla każdej drużyny i 3 porażek na własnym stadionie. Po wszystkich 21 spotkaniach w sezonie Plymouth ma na swoim koncie 7 zwycięstw, 5 remisów. i 9 porażek.

Ekipa trenera Ryan Lowe zdobywa większość bramek w pierwszej połowie gry. Według aktualnych statystyk w każdym spotkaniu Plymouth na własnej murawie pada średnio 2,92 gola. 1,58 trafia na konto gospodarzy, a 1,33 na konto drużyny gości. Zgodnie z obecnym stanem najczęstsze wyniki meczów u siebie w tym sezonie to 1:0, 2:1 i 2:3.

Postaw na domową wygraną Plymouth teraz! >>

Aktualny bilans Crewe

3:3 to rezultat ostatniego meczu Crewe z Rochdale. W aktualnym sezonie zespół cieszył się z wygranej w 3 z 10 pojedynków przed kibicami przeciwnika (30%). Statystyki z ostatnich 6 miesięcy pokazują 9 wygranych, 4 remisów i 8 porażek. W meczach przed fanami przeciwnika Crewe 3 razy zgarnął zwycięstwo. 5 razy goście doznali porażki, a 2 razy spotkanie zakończyło się remisem. Z meczów wyjazdowych z drużynami zajmującymi wyższe miejsce w tabeli Crewe wygrał 1 w bieżącym sezonie.

Zespół pod wodzą David Artell strzela średnio 1,10 bramki na mecz wyjazdowy, raczej po zmianie stron boiska. W sumie padają średnio 2,50 goli na mecz wyjazdowy Crewe. W poprzednim sezonie Crewe strzelał średnio 0 gola i tracił 0 bramki w pojedynki na obcym stadionie. Mecze wyjazdowe Crewe w większości kończyły się w tym sezonie wynikiem 0:1, 2:1 lub 3:3.

Postaw na dalszą wygraną Crewe teraz! >>

Zakłady na Plymouth – Crewe

Średnia Over/Under obu drużyn wynosi 2,5. W związku z tym polecamy zakład na Under 3.5 w najlepszym aktualnie kursie 1.45 w Betsson. Prognoza firm bukmacherskich pokazuje, że oba kluby mogą zdobyć gole. Kurs Obie drużyny strzelą gola na Tak wynosi 1.55 i w Betsson jest wyższy niż kurs na Nie.

Według bukmacherów najbardziej prawdopodobne jest remis 1:1 z najlepszym kursem 7.00 w Betsson. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według bukmacherów internetowych typowane jest wygraną Crewa 1:2, na którą możesz obecnie uzyskaćnajbardziej atrakcyjny kurs8.50 w Unibet.

Boni für