Potyczka EFL Championship pomiędzy Queens Park a Wycombe zostanie rozegrana w dniu 16.01.2021 o godzinie 16:00. 24 w tabeli będzie gościem 20. zespołu w tabeli. Bukmacherzy internetowi obstawiają zwycięstwo drużyny gospodarzy, Queens Park Rangersowi. Betsson oferuje dla tego zakładu najbardziej atrakcyjny kurs 1.85 na zwycięstwo drużyny gospodarzy, co przy stawce 10€ daje wygraną 18,50€ (oznacza to zysk 8,50€).

Najbardziej atrakcyjny kurs dla typu na zwycięstwo na wyjeździe Wycombe wynosi w tej chwili 4.50 w Unibet. Queens Park rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z wcześniejszych starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 1 meczu, z kolei 0 zero razy zwycięzcą został Wycombe.

Aktualny bilans Queens Park

Queens Park Rangers uzyskał wynik w ostatniej potyczce z Norwich 1:1. 5 wygranych w 25 meczach w ciągu ostatnich sześciu miesięcy – taki bilans ma na swoim koncie drużyna gospodarzy. Przed własnymi fanami Queens Park Rangers odniósł 4 wygrane i 4 razy zremisował. Jedenastka gospodarzy 4 razy zeszła z boiska bez punktów. W tym sezonie Queens Park wygrał tylko 27,27% (3 z 11) meczów na swoim terenie. 4 razy wynik wystarczył do zdobycia punktów, gdy tymczasem goście zarobili punkty we wszystkich 4 meczach. Po 22 spotkaniach w sezonie Queens Park ma na swoim koncie w sumie 4 wygrane, 9 remisów. i 9 porażek.

Drużyna trenera Mark Warburton zdobywa przy tym bramki raczej w drugiej fazie spotkania. Na każdy mecz u siebie Queens Park strzela przeciętnie 1,00 gola i traci 1,18 gola. Daje to łącznie 2,18 bramki na spotkanie. W poprzednim sezonie Queens Park strzelił przeciętnie 1,83 gola przed własnymi fanami. Jednocześnie drużyna straciła 1,83 gola na mecz na własnej murawie. Mecze u siebie kończyły się najczęściej w poprzednim sezonie wynikiem 2:2, 1:2 lub 0:1. Najczęstsze rezultaty w tym sezonie to 0:2, 0:0 i 3:2.

Postaw na domową wygraną Queens Park teraz! >>

Aktualny bilans Wycombe

Wycombe przegrał 1:3 z Middlesbrough w ostatniej konfrontacji. Do tej pory w aktualnym sezonie zespół wygrał 1 z 11 meczów u przeciwnika (9,09%). Wycombe triumfował w ciągu ostatnich 6 miesięcy 3 razy, zremisował 6 meczów, a z 14 wyszedł jako przegrany. Na wyjeździe rozegrano 1 zwycięskie mecz. W ostatnich potyczkach przed fanami przeciwnika Wycombe przegrał 8 razy, a 2 potyczki zakończył się remisem. Z 10 meczów wyjazdowych z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższe miejsce, Wycombe wygrał 1 starcie w bieżącym sezonie (10%). 8 pojedynkom zostało przegranych (80%), a 1 zakończyło się remisem (10%).

Ekipa trenera Gareth Ainsworth trafia do gola średnio 0,73 razy na mecz. Ciekawostka: większość bramek pada w 2. połowie. W spotkaniach na stadionie przeciwnika Wycombe średnio pada 2,64 gola. Podróżujący z drużyną fani Wycombe mogli świętować średnio 0 gola w starciach przed fanami przeciwnika Wycombe w poprzednim sezonie. 0 raza na mecz musieli znosić gole przeciwnika. Mecze wyjazdowe Wycombe w większości kończyły się w bieżącym sezonie wynikiem 1:2, 0:1 lub 0:2.

Postaw na dalszą wygraną Wycombe teraz! >>

Zakłady na Queens Park – Wycombe

Przy średniej Over/Under 2,0 obu zespołów najlepszy wydaje się zakład naUnder 2.5. Na najlepszy na rynku kurs (2.12) można teraz liczyć w Unibet. Spojrzenie na aktualne statystyki bramek pokazuje, że obie drużyny trafiają celnie. Pasujący do tej sytuacji zakład BTTS Tak osiąga obecnie najwyższy kurs 1.68 w Betsson .

Zakłady bukmacherskie uważają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny, Betsson szacuje obecnie największe szanse na ten wynik, wystawiając kurs 7.00. Zaraz potem typowane jest zwycięstwo Queens Parku 2:1 – z najlepszym kursem na zakłady: 8.00 w Unibet.

Boni für