W dniu 16.01.2021 Shrewsbury zmierzy się z Lincoln w EFL League One. Gwizdek sędziego rozpocznie spotkanie o godzinie 16:00. 17.. zespół w tabeli zmierzy się z . zespołem w tabeli. Obecnie firmy bukmacherskie obstawiają zwycięstwo drużyny gości dla Lincoln City Football Clubowi. Betsson oferuje dla tego zakładu najlepszy kurs 2.45 na zwycięstwo drużyny gości, co przy stawce 10€ daje wygraną 24,50€ (oznacza to zysk 14,50€).

Najwyższy kurs dla zakładu na zwycięstwo u siebie Shrewsbury wynosi w tej chwili 2.95 w Unibet. Z najnowszych 1 starcia Shrewsbury wyszedł zwycięsko 1 raz, podczas gdy Lincoln wygrał 0 zero meczów. 2 mecze zakończyło się remisem.

Aktualny bilans Shrewsbury

W ostatnim pojedynku przeciwko Blackpool Shrewsbury Town Football Club wygrał 1:0. Gospodarze przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w 5 z 20 meczów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Przed własnymi fanami Shrewsbury Town Football Club odniósł 1 wygrana i 5 razy zremisował. Jedenastka gospodarzy 3 razy zeszła z boiska bez punktów. Shrewsbury do tej pory wygrał 1 z 9 meczów u siebie w tym sezonie 20/21 (11,11%). Klub zaliczył 5 spotkania zakończone jednym punktem dla każdej drużyny i 3 porażek na własnym stadionie. Shrewsbury 5 wygrał 20 meczów sezonu. Chociaż odnotował także 9 remisów, 6 meczów zakończyły się bez punktów.

Drużyna trenera Steve Cotterill trafia do gole raczej w pierwszej części meczu. Według aktualnych statystyk w każdym spotkaniu Shrewsbury na własnej murawie pada przeciętnie 2,67 gola. 1,22 trafia na konto gospodarzy, a 1,44 na konto drużyny gości. Bilans bramkowy z ostatniego sezonu pokazuje, że Shrewsbury strzelał u siebie przeciętnie 1,24 gola. Średnia liczba straconych bramek przed własnymi kibicami wynosi 1,41. Najczęstszym wynikiem końcowym na własnym stadionie w zeszłym sezonie było 1:0, 1:1 lub 2:3. Najczęstsze wyniki w aktualnym sezonie to 1:1, 1:2 i 1:0.

Postaw na domową wygraną Shrewsbury teraz! >>

Aktualny bilans Lincoln

W ostatnim starciu EFL League One Lincoln uzyskał wynik 1:1 z FC Peterborough. W 70% meczów przed fanami przeciwnika zespół przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Patrząc na ostatnie 6 miesięcy gości, zespołu gości, widzimy 13 wygranych, 3 remisy i 5 porażek. Na wyjeździe rozegrano 7 zwycięskie spotkań. W ostatnich meczach wyjazdowych Lincoln przegrał 1 raz, a 2 potyczki zakończył się remisem. W-ubiegłym sezonie Lincoln grał 9 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 1 z tych meczu wygrał, a 1 zremisował. Z 7 starć drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Średnio w obecnym sezonie jedenastka Michael Appleton zdobywa 1,50 gola na wyjeździe i jest szczególnie celna w drugiej połowie gry. W spotkaniach u przeciwnika Lincoln pada średnio 2,00 goli. Z bilansu ubiegłego sezonu wynika, że w meczach przed fanami przeciwnika Lincoln strzela średnio 0,89 gola i traci 1,56 na rzecz drużyny przeciwnej. Na murawie przeciwnika najczęstszym wynikiem zespołu w ubiegłym sezonie było 0:1, 1:2 lub 1:1. Większość meczów wyjazdowych Lincoln w aktualnym sezonie kończyła się wynikiem 2:1, 1:0 lub 0:0.

Postaw na dalszą wygraną Lincoln teraz! >>

Zakłady na Shrewsbury – Lincoln

2,0 to średnia Over/Under obu drużyn. Odpowiedni w tej sytuacji typ to Under 2.5, dla którego w Betsson uzyskasz najwyższy kurs 1.70. Spojrzenie na bilans bramkowy obu drużyn sugeruje, że oba zespoły strzelą gola. W związku z tym warto rozważyć typ na „BTTS Tak” w najlepszym obecnie kursie 1.87 w Betsson .

Według firm bukmacherskich najbardziej prawdopodobne jest remis 1:1 z najlepszym kursem 6.00 w Betsson. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według firm bukmacherskich typowane jest zwycięstwo Lincolnu 0:1, na którą możesz obecnie uzyskać najlepszy kurs7.50 w Betsson.

Boni für