© imago images/Uk Sports Pics Ltd

Pojedynek Southend z Cambridge odbędzie się w EFL League Two 21.11.2020 o godzinie 16:00. Obecny 24. spotka się tym samym z numerem 2 w tabeli. Przewidywania firm bukmacherskich zakładają obecnie zwycięstwo gości, Cambridge United Football Clubowi. Unibet oferuje dla tego typu najlepszy kurs 1.82 na zwycięstwo drużyny gości, co przy stawce 10€ daje wygraną 18,20€ (oznacza to zysk 8,20€).

Za typy na zwycięstwo Southend najwyższy kurs 4.25 otrzymasz w Unibet. Według bazującej na tym prognozy na 24% szalę zwycięstwa przeważy na swoją korzyść Southend, na 55% Cambridge, a na 28% drużyny podzielą się punktami. Obie drużyny nie spotkały się ani razu w ciągu ostatnich 5 lat.

Aktualny bilans Southend

Ostatnio Southend United Football Club wygrał 0:1 z Walsall. 1 wygranej w 12 meczach w ciągu ostatnich sześciu miesięcy – taki bilans ma na swoim koncie ekipa gospodarzy. Bilans meczów na własnej murawie to 0 zero wygranych, 1 remis i 5 porażek. Southend do tej pory wygrał 0 z 6 meczów u siebie w tym sezonie 20/21 (0%). Klub zaliczył 1 spotkania zakończone remisem i 5 porażek na własnym stadionie. Po 12 meczach sezonu Southend ma na koncie 1 zwycięstwo i 2 remisy. 9 meczów zakończyło się bez punktów.

Drużyna trenera Mark Molesley zdobywa gole raczej po zmianie stron boiska. Southend zdobywa średnio 0,67 gola na mecz u siebie, podczas gdy goalkeeper wpuszcza piłkę do bramki przeciętnie 2,33 raza na mecz. Do tej pory najczęstsze rezultaty meczów u siebie w tym sezonie to 0:2, 1:2 i 2:2.

Postaw na domową wygraną Southend teraz! >>

Aktualny bilans Cambridge

Cambridge uzyskał wynik 1:1 z Barrow w ostatnim spotkaniu. Spośród 5 spotkań przed fanami przeciwnika drużyna z 3 wyszła zwycięsko. Odpowiada to wartości 60% Statystyki z ostatnich 6 miesięcy pokazują 7 wygranych, 3 remisów i 2 porażek. Cambridge zaliczył przy tym 3 zwycięstw na stadionie przeciwnika. Zespół przegrał 2 starcia na wyjeździe, a 0 pojedynków zakończyły się remisem drużyn. W-ubiegłym sezonie Cambridge grał 7 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 2 z tych meczów wygrał, a 2 zremisował. Z 3 starć drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Zespół trenera Mark Bonner strzela w tym sezonie 2,60 bramki na wyjeździe, najczęściej w 2. połowie. W meczach przed fanami przeciwnika Cambridge pada średnio 3,40 bramki. W minionym sezonie Cambridge strzelał średnio 0,89 bramki i tracił 1,11 bramki w potyczkach przed fanami przeciwnika. Na stadionach przeciwnika najczęstszym wynikiem w ubiegłym sezonie było 0:0, 1:1 lub 0:1. Mecze wyjazdowe Cambridge w bieżącym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 5:0, 1:2 lub 2:0.

Postaw na dalszą wygraną Cambridge teraz! >>

Zakłady na Southend – Cambridge

Przy średniej Over/Under 2,0 obu zespołów najlepszy wydaje się zakład naUnder 2.5. Na najlepszy na rynku kurs (2.00) można teraz liczyć w Betsson. Bilans bramkowy obu klubów przemawia za zakładem na Obie drużyny strzelą gola. Betsson oferuje na to aktualnienajbardziej atrakcyjny kurs 1.75 .

Według zakładów bukmacherskich najbardziej prawdopodobne jest remis 1:1 z najlepszym kursem 7.00 w Betsson. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według zakładów sportowych typowane jest zwycięstwo Cambridga 0:1, na którą możesz obecnie uzyskaćnajbardziej atrakcyjny kurs7.50 w Unibet.

Boni für