© imago images/Prime Media Images

W dniu 21.11.2020 Wigan zmierzy się z Oxford w EFL League One. Gwizdek sędziego rozpocznie spotkanie o godzinie 16:00. Aktualny numer 21 w tabeli zmierzy się z numerem 24.. Obecnie bukmacherzy internetowi stawiają na zwycięstwo Oxford United Football Clubowi. Unibet oferuje aktualnie dla tego zakładu najbardziej atrakcyjny kurs 2.10. Przy stawce 10€ możesz spodziewać się wygranej 21,00€ (co oznacza 11,00€ zysku).

Typy na Wigan zostaną nagrodzone najlepszym kursem w Unibet. Przy obecnym kursie 3.50. Według bazującej na tym prognozy na 29% wygra Wigan, na 48% Oxford, a na 29% drużyny podzielą się punktami. Gdy te przeciwne drużyny spotkały się ostatnio, 2 pojedynki zakończyły się zwycięstwem Wigan, 0 starcia został zremisowany, a w 0 meczach triumfował Oxford.

Aktualny bilans Wigan

W ostatniej konfrontacji przeciwko Blackpool Wigan Athletic FC przegrał 1:0. 2 zwycięstw w 11 meczach w ciągu ostatnich sześciu miesięcy – taki bilans ma na swoim koncie ekipa gospodarzy. Przed własną publicznością Wigan Athletic FC odnotował 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. W bieżącym sezonie 20/21 Wigan wygrał do tej pory 1 z 5 pojedynków na własnym stadionie (20%). Klub zaliczył 1 rozgrywki zakończone remisem i 3 porażki na własnym terenie. Po 11 meczach w sezonie Wigan ma na koncie 2 wygrane i 1 remis. 8 meczów zakończyło się bez punktów.

Jedenastka trenera John Sheridan zdobywa przy tym gole raczej w 2. połowie spotkania. Wigan zdobywa średnio 1,20 gola na mecz u siebie, podczas gdy bramkarz wpuszcza piłkę do bramki średnio 1,60 raza na mecz. Najczęstsze rezultaty w aktualnym sezonie to 2:3, 1:1 i 0:1.

Postaw na domową wygraną Wigan teraz! >>

Aktualny bilans Oxford

W ostatniej konfrontacji Oxford wygrał 3:1 z Rochdale. W tym sezonie zespół wygrał 1 z 6 meczów na stadionie przeciwnika (16,67%). Na wyjeździe rozegrano 1 zwycięskie mecz. W ostatnich meczach na stadionie przeciwnika Oxford przegrał 5 razy, a 0 potyczki zakończył się remisem. Z meczów wyjazdowych z drużynami zajmującymi wyższe miejsce w tabeli Oxford wygrał 1 w bieżącym sezonie. W-ubiegłym sezonie Oxford grał 5 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 2 z tych potyczek wygrał, a 0 zremisował. Z 3 meczów drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Zespół trenera Karl Robinson strzela w tym sezonie 0,83 bramki na wyjeździe, przeważnie po zmianie stron boiska. W sumie padają średnio 2,83 goli na mecz wyjazdowy Oxford. W poprzednim sezonie Oxford strzelał średnio 1,56 gola i tracił 1,33 bramki w pojedynki na stadionie przeciwnika. 1:1, 2:2 lub 0:1 – te rezultaty widniały najczęściej na tablicy wyników podczas wyjazdowych potyczek Oxford w ostatnim sezonie. Większość meczów wyjazdowych Oxford w obecnym sezonie kończyła się wynikiem 0:2, 1:3 lub 4:1.

Postaw na dalszą wygraną Oxford teraz! >>

Zakłady na Wigan – Oxford

2,5 to średnia Over/Under obu klubów. Odpowiedni w tej sytuacji zakład to Under 3.5, dla którego w Unibet uzyskasznajbardziej atrakcyjny kurs 1.36. Bilans bramkowy obu klubów przemawia za zakładem na Obie drużyny strzelą gola. Betsson oferuje na to aktualnienajbardziej atrakcyjny kurs 1.68 .

Zakłady bukmacherskie uważają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny, Unibet szacuje obecnie największe szanse na ten wynik, wystawiając kurs 6.50. Zaraz potem typowane jest zwycięstwo Oxfordu 0:1], która ma w Unibet najlepszy kurs 8.50.

Boni für