W Superleague Grecja Atromitos zagra z Apollon Smirnis w dniu 21.11.2020 o godzinie 16:15. 13 w tabeli będzie gościem 6. zespołu w tabeli. Według bieżących kursów Atromitos Football Clubowi jest typowany przez firmy bukmacherskie jako zwycięska drużyna. Betsson oferuje dla tego typu najlepszy kurs 1.80 na zwycięstwo drużyny gospodarzy, co przy stawce 10€ daje wygraną 18,00€ (oznacza to zysk 8,00€).

Typy na Apollon Smirnis zostaną nagrodzone najwyższym kursem w Unibet. Przy obecnym kursie 5.80. Na podstawie obecnych kursów bukmacherskich prawdopodobieństwo wygranej Atromitos wynosi 58%, a wygranej Apollon Smirnis 18%. Prawdopodobieństwo remisu szacowane jest na 30%. Atromitos wygrał 2 z poprzednich bezpośrednich pojedynków i 2 razy podzielił się punktami z Apollon Smirnis. Z kolei Apollon Smirnis 0 zero razy odniósł zwycięstwo.

Aktualny bilans Atromitos

Ostatnio Atromitos Football Club wygrał 0:1 z Panathinaikos. W 8 meczach z ostatnich sześciu miesięcy gospodarze odnieśli 3 zwycięstw. Bilans meczów przed własną publicznością z ostatnich sześciu miesięcy to 2 wygrane, 0 remisy i 2 porażki. 2 z 4 starć u siebie w tym sezonie zakończyła się wygraną w Atromitos, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie 50%. Chociaż 0 razy wynik pozwolił zdobyć punkty, 2 razy gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. Atromitos odniósł 3 zwycięstwa w 8 meczach sezonu. 2 razy drużyna dzieliła się punktami z przeciwnikiem, a 3 razy wyszła ze starcia bez punktów.

Drużyna trenera Damir Canadi zdobywa przy tym gole raczej po przerwie. Zgodnie z bieżącymi wynikami na każdy mecz rozegrany u siebie Atromitos zdobywa średnio 0,75 bramki i traci 1,00 bramki, a więc na spotkanie przypada łącznie 1,75 gola. W zeszłym sezonie Atromitos strzelał przed własnymi kibicami przeciętnie 1,31 gola i tracił 0,92 gola. Najczęstsze wyniki ostatniego sezonu w meczach u siebie to 0:1, 2:1 i 1:1. W- tym sezonie najczęstsze rezultaty w meczach przed własnymi fanami to 0:2, 2:0 i 1:0.

Postaw na domową wygraną Atromitos teraz! >>

Aktualny bilans Apollon Smirnis

Ostatnio Apollon Smirnis przegrał 1:3 z PAOK Salonikę. W bieżącym sezonie zespół cieszył się z wygranej w 0 z 3 spotkań u przeciwnika (0%). Na wyjeździe rozegrano 0 zwycięskie potyczki. W ostatnich meczach u przeciwnika Apollon Smirnis przegrał 3 razy, a 0 starcia zakończył się remisem. Z 2 pojedynkom wyjazdowych z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższe miejsce, Apollon Smirnis wygrał 0 zero meczów w bieżącym sezonie (0%). 2 pojedynków zostało przegranych (100%), a 0 zakończyło się remisem (0%).

W bieżącym sezonie zespół trenera Georgios Paraschos zdobywa średnio 0,00 gola na potyczka wyjazdowy, głównie po zmianie stron boiska. W starciach wyjazdowych Apollon Smirnis średnio pada 1,33 gola. W poprzednim sezonie Apollon Smirnis strzelał średnio 0 bramki i tracił 0 bramki w meczach na obcym stadionie. Mecze wyjazdowe Apollon Smirnis w tym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 0:1 lub 0:2.

Postaw na dalszą wygraną Apollon Smirnis teraz! >>

Zakłady na Atromitos – Apollon Smirnis

Średnia Over/Under obu drużyn wynosi 2,0. W związku z tym polecamy zakład na Under 2.5 w najlepszym aktualnie kursie 1.55 w Unibet. Biorąc pod uwagę słaby bilans bramkowy obu drużyn, bukmacherzy internetowi nie oczekują celnych strzałów obu drużyn. Najbardziej atrakcyjny kurs 1.68 dla tego typu uzyskasz obecnie w Unibet.

Firmy bukmacherskie uważają zwycięstwo Atromitosu 1:0 za najbardziej prawdopodobny, Unibet szacuje obecnie największe szanse na ten wynik, wystawiając kurs 5.50. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według firm bukmacherskich typowany jest remis 1:1, na którą możesz obecnie uzyskać najlepszy kurs6.50 w Betsson.

Boni für