Pojedynek OTP Bank Liga Wegry pomiędzy Puskas a Budafoki zostanie rozegrana w dniu 21.11.2020 o godzinie 14:45. W tej chwili 7. drużyna w tabeli przyjmie 6 drużynę w tabeli. Według chwilowych kursów Puskas Akademia FCowi jest typowany przez firmy bukmacherskie jako faworyt. Najlepszy kurs bukmacherski na zwycięstwo drużyny gospodarzy to 1.60 i uzyskasz go w Unibet. Jeśli postawisz 10€, wygrana wyniesie 16,00€ (zysk = 6,00€).

Dla typów na Budafokę najwyższy kurs na chwilę obecną to 4.75 w Betsson. Na podstawie aktualnych kursów bukmacherskich prawdopodobieństwo wygranej Puskas wynosi 64%, a wygranej Budafoki 20%. Prawdopodobieństwo remisu szacowane jest na 26%. Obie drużyny nie spotkały się ani razu w ciągu ostatnich 5 lat.

Aktualny bilans Puskas

Ostatnio Puskas Akademia FC przegrał 6:2 z Paksę. W 18 meczach z ostatnich sześciu miesięcy drużyna gospodarzy odniosła 8 zwycięstw. Przed własną publicznością Puskas Akademia FC odnotował 6 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. W aktualnym sezonie Puskas wygrał 60% (3 z 5) meczów na własnym stadionie. 0 razy wynik wystarczył do zdobycia punktów, gdy tymczasem goście zarobili punkty we wszystkich 2 meczach. Po wszystkich 10 meczach w sezonie Puskas ma na swoim koncie 4 zwycięstwa, 0 remisy. i 6 porażek.

Zespół trenera Zsolt Hornyak trafia do bramki raczej w drugiej połowie gry. Puskas zdobywa średnio 1,20 gola na mecz u siebie, podczas gdy goalkeeper wpuszcza piłkę do bramki średnio 1,40 raza na mecz. Bilans ostatniego sezonu dla Puskas to przeciętnie 1,69 zdobytych i 1,44 straconych goli na mecz na własnej murawie. Najczęstsze wyniki ostatniego sezonu w meczach u siebie to 2:1, 3:1 i 1:1. W- tym sezonie mecze na własnym stadionie kończą się najczęściej wynikiem 1:0, 1:2 lub 0:3.

Postaw na domową wygraną Puskas teraz! >>

Aktualny bilans Budafoki

W ostatniej konfrontacji Budafoki przegrał 2:3 z Paksę. W tym sezonie zespół cieszył się z wygranej w 2 z 4 spotkań przed fanami przeciwnika (50%). Budafoki triumfował w ciągu ostatnich 6 miesięcy 4 razy, zremisował 1 mecz, a z 3 wyszedł bez punktów. Budafoki zaliczył przy tym 2 wygranych na stadionie przeciwnika. Zespół przegrał u przeciwnika 1 spotkanie, a 1 zakończyło się remisem drużyn.

Zespół pod wodzą Csaba Csizmadia strzela średnio 1,50 goli na mecz wyjazdowy, głównie w drugiej połowie gry. W sumie padają średnio 2,50 goli na mecz wyjazdowy Budafoki. Podróżujący z drużyną fani Budafoki mogli świętować średnio 0 bramki w meczach na obcym stadionie Budafoki w ubiegłym sezonie. 0 raza na mecz musieli znosić gole przeciwnika. Mecze wyjazdowe Budafoki w obecnym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 3:1, 2:1 lub 0:1.

Postaw na dalszą wygraną Budafoki teraz! >>

Zakłady na Puskas – Budafoki

Przy średniej Over/Under 3,0 obu zespołów najlepszy wydaje się typ naUnder 3.5. Na najlepszy na rynku kurs (1.50) można teraz liczyć w Betsson. Spojrzenie na bilans bramkowy obu drużyn sugeruje, że oba zespoły strzelą gola. W związku z tym warto rozważyć typ na „BTTS Tak” w najlepszym obecnie kursie 1.64 w Unibet .

Według zakładów sportowych najbardziej prawdopodobne jest zwycięstwo Puskasu 2:1 z najlepszym kursem 8.00 w Unibet. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według zakładów bukmacherskich typowany jest remis 1:1, na którą możesz obecnie uzyskać najlepszy kurs8.00 w Unibet.

Boni für