Juventus - Sampdoria: typy, zakłady i kursy

Analiza, typy i prognozy na dzień 20.09.2020

© imago images/Gribaudi Image Photo

Pojedynek Serie A Włochy pomiędzy Juventus FC a Sampdoria Genoa zostanie rozegrana w dniu 20.09.2020 o godzinie 20:45. Obecnie bukmacherzy stawiają na zwycięstwo gospodarzyy, Juventus Football Clubowi. bet-at-home oferuje w tej chwili najbardziej atrakcyjny kurs na wygraną gospodarzy 1.27 . Przy zakładzie ze stawką 10 € wygrana wynosi zatem 12,70€ (co oznacza 2,70€ zysku).

Za typy na zwycięstwo Sampdoria Genoę najbardziej atrakcyjny kurs 11.00 otrzymasz w Unibet. Związane z tym prognozie to zwycięstwo Juventus FC 80%, remis 17% i zwycięstwo Sampdoria Genoa 10%. W poprzednich bezpośrednich konfrontacjach Juventus FC pokonał rywala w 6 pojedynki, 0 zero starć zakończył się remisem, a 2 spotkań wygrał Sampdoria Genoa.

Aktualny bilans Juventus FC

Ostatnio Juventus Football Club przegrał 1:3 z AS Rom. W 12 meczach z ostatnich sześciu miesięcy zespół gospodarzy odniósł 6 wygranych. Przed własną publicznością Juventus Football Club odnotował 4 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Po w sumie 0 spotkaniach w sezonie Juventus FC ma na swoim koncie 0 zero zwycięstw, 0 remisy. i 0 zero porażek.

Jedenastka trenera Andrea Pirlo zdobywa bramki raczej w drugiej połowie gry. W ubiegłym sezonie Juventus FC świętował u siebie średnio 2,42 gola i musiał przełknąć 0,89 gola przeciwnika. Mecze u siebie kończyły się najczęściej w poprzednim sezonie wynikiem 2:1, 2:0 lub 2:2.

Postaw na domową wygraną Juventus FC teraz! >>

Aktualny bilans Sampdoria Genoa

W ostatnim pojedynku Sampdoria Genoa uzyskał wynik 1:1 z Brescia. Sampdoria Genoa triumfował w ciągu ostatnich 6 miesięcy 5 razy, zremisował 1 mecz, a z 7 wyszedł bez punktów. Sampdoria Genoa zaliczył przy tym 3 wygranych u przeciwnika. Zespół przegrał 4 mecze przed fanami przeciwnika, a 1 pojedynka zakończyły się remisem drużyn. W-ubiegłym sezonie Sampdoria Genoa grał 15 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 4 z tych pojedynkom wygrał, a 1 zremisował. Z 10 meczów drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów. Z bilansu ubiegłego sezonu wynika, że w pojedynki na wyjeździe Sampdoria Genoa strzela średnio 1,21 bramki i traci 1,84 na rzecz drużyny przeciwnej. 3 wyniki pojawiały się najczęściej w spotkaniach wyjazdowych Sampdoria Genoa w zeszłym sezonie: 0:2, 1:2 lub 3:1.

Postaw na dalszą wygraną Sampdoria Genoa teraz! >>

Zakłady na Juventus FC - Sampdoria Genoa

Przy średniej Over/Under 0,0 obu zespołów najlepszy wydaje się zakład naUnder 0.5. Na najlepszy na rynku kurs (26.00) można teraz liczyć w Betsson. Biorąc pod uwagę słaby bilans bramkowy obu drużyn, bukmacherzy internetowi nie oczekują celnych strzałów obu drużyn. Najbardziej atrakcyjny kurs 1.83 dla tego typu uzyskasz obecnie w Betsson.

Według firm bukmacherskich najbardziej prawdopodobne jest wygraną Juventus FCu 2:0 z najlepszym kursem 6.50 w Unibet. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według bukmacherów internetowych typowane jest wygraną Juventus FCu 3:0, na którą możesz obecnie uzyskaćnajbardziej atrakcyjny kurs8.00 w Betsson.