© imago images/Lapresse

Spezia i Sampdoria Genoa spotkają się w Serie A Włochy w dniu 11.01.2021. Rozpoczęcie meczu o godzinie 20:45. Tym samym 16. aktualnie zespół zagra z 11 w tabeli. Obecnie zakłady bukmacherskie stawiają na zwycięstwo gościy, Unione Calcio Sampdorii. Unibet oferuje aktualnie dla tego zakładu najlepszy kurs 2.40. Przy stawce 10€ możesz spodziewać się wygranej 24,00€ (co oznacza 14,00€ zysku).

Dla typów na Spezia najlepszy kurs w tej chwili to 3.10 w bet-at-home. W ciągu ostatnich pięciu lat nie doszło do spotkania obu drużyn.

Aktualny bilans Spezia

Ostatnio Spezia Calcio wygrał 1:2 z Neapel. Drużyna gospodarzy w ciągu poprzednich sześciu miesięcy odniosła zwycięstwo w 3 z 16 meczów. Bilans meczów na własnej murawie z ostatnich sześciu miesięcy to 0 zero zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek. 0 z 8 meczów na własnej murawie w aktualnym sezonie zakończyła się wygraną w Spezia, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie 0%. Chociaż 3 razy wynik pozwolił zdobyć punkty, 5 razy gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. Spezia odniósł 3 zwycięstwa w 16 meczach sezonu. 5 razy drużyna dzieliła się punktami z przeciwnikiem, a 8 razy wyszła ze starcia bez punktów.

Jedenastka trenera Vincenzo Italiano strzela bramki raczej w pierwszej połowie meczu. Obecna statystyka w meczach Spezia na własnym terenie wskazuje średnio 3,13 gola na mecz, z czego 1,00 goli zdobytych i 2,13 goli straconych. W- bieżącym sezonie najczęstsze wyniki w meczach przed własnymi fanami to 2:2, 1:2 i 1:4.

Postaw na domową wygraną Spezia teraz! >>

Aktualny bilans Sampdoria Genoa

2:1 to rezultat ostatniego meczu Sampdoria Genoa z Inter. Spośród 8 pojedynków na stadionie przeciwnika drużyna z 3 wyszła zwycięsko. Odpowiada to wartości 37,5% W-pojedynki rozegranych w ciągu ostatnich 6 miesięcy goście odnieśli 9 zwycięstw i 3 remisy. 12-razy musieli obejść się bez punktów. W pojedynki wyjazdowych Sampdoria Genoa 5 razy zgarnął zwycięstwo. 6 razy goście doznali porażki, a 2 razy spotkanie zakończyło się remisem. W-obecnym sezonie z 5 starć wyjazdowych z drużynami, które plasują się wyżej w tabeli, 3 mecze spotkania zakończyły się wygraną Sampdoria Genoa (60%). 2 starcia zostały przegrane (40%), a 0 zakończyły się remisem (0%). Z 15 meczów wyjazdowych w bieżącym sezonie z drużynami, które plasują się wyżej w tabeli, 4 potyczki wygrał Sampdoria Genoa (27%). 10 meczów została przegrana (67%), a 1 zakończyło się remisem (7%).

Zespół pod wodzą Claudio Ranieri strzela średnio 1,25 goli na spotkanie wyjazdowy, przeważnie w 1. połowie spotkania. W spotkaniach na stadionie przeciwnika Sampdoria Genoa pada średnio 2,88 goli. Z bilansu ubiegłego sezonu wynika, że w pojedynki u przeciwnika Sampdoria Genoa strzela średnio 1,21 bramki i traci 1,84 na rzecz drużyny przeciwnej. Na murawie przeciwnika najczęstszym wynikiem zespołu w zeszłym sezonie było 0:2, 1:2 lub 3:1. Większość meczów wyjazdowych Sampdoria Genoa w obecnym sezonie kończyła się wynikiem 2:1, 0:1 lub 1:2.

Postaw na dalszą wygraną Sampdoria Genoa teraz! >>

Zakłady na Spezia – Sampdoria Genoa

3,0 to średnia Over/Under obu drużyn. Odpowiedni w tej sytuacji zakład to Under 3.5, dla którego w Betsson uzyskasznajbardziej atrakcyjny kurs 1.38. Spojrzenie na aktualne statystyki bramek pokazuje, że obie drużyny trafiają celnie. Pasujący do tej sytuacji zakład BTTS Tak osiąga obecnienajbardziej atrakcyjny kurs 1.66 w Betsson .

Według firm bukmacherskich najbardziej prawdopodobne jest remis 1:1 z najlepszym kursem 6.50 w bet-at-home. Zaraz potem typowane jest zwycięstwo Sampdoria Genoy 1:2 – z najlepszym kursem na typy: 9.00 w Unibet.

Boni für