Spotkanie Sassuolo Calcio z Parma Calcio odbędzie się w Serie A Włochy 17.01.2021 o godzinie 15:00. W związku z tym 7. chwilowo zespół zagra z 19 w tabeli. Według bieżących kursów US Sassuolo Calciu jest typowany przez zakłady bukmacherskie jako zwycięska drużyna. Unibet oferuje w tej chwili najwyższy kurs na wygraną gospodarzy 1.68 . Przy zakładzie ze stawką 10€ wygrana wynosi zatem 16,80€ (co oznacza 6,80€ zysku).

Dla typu na zwycięstwo na wyjeździe Parma Calcio Betsson oferuje obecnie najwyższy kurs 4.65. Sassuolo Calcio rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z wcześniejszych starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 1 pojedynku, z kolei 3 razy zwycięzcą został Parma Calcio.

Aktualny bilans Sassuolo Calcio

W ostatnim pojedynku US Sassuolo Calcio przegrał 3:1 przeciwko Juventus. 9 wygranych w 22 meczach w ciągu ostatnich sześciu miesięcy – taki bilans ma na swoim koncie ekipa gospodarzy. Przed własnymi fanami US Sassuolo Calcio odniósł 4 zwycięstwa i 4 razy zremisował. Jedenastka gospodarzy 3 razy zeszła z boiska bez punktów. Sassuolo Calcio do tej pory wygrał 3 z 8 meczów u siebie w tym sezonie 20/21 (37,5%). Klub zaliczył 3 spotkania zakończone jednym punktem dla każdej drużyny i 2 porażek na własnym stadionie. Sassuolo Calcio odniósł 8 zwycięstw w 17 spotkaniach w sezonie. 5 razy drużyna dzieliła się punktami z przeciwnikiem, a 4 razy wyszła ze starcia bez punktów.

Ekipa trenera Roberto De Zerbi strzela większość bramek w 2. połowie. Obecny bilans w meczach Sassuolo Calcio na własnym terenie wskazuje średnio 2,88 gola na mecz, z czego 1,50 goli zdobytych i 1,38 bramek straconych. Bilans ostatniego sezonu dla Sassuolo Calcio to średnio 2,44 zdobytych i 1,78 straconych goli na mecz na własnej murawie. Najczęstsze wyniki ostatniego sezonu w meczach u siebie to 1:2, 3:3 i 4:2. Jak dotąd najczęstsze wyniki meczów u siebie w tym sezonie to 2:1, 1:2 i 1:0.

Postaw na domową wygraną Sassuolo Calcio teraz! >>

Aktualny bilans Parma Calcio

Parma Calcio przegrał 0:2 z Lazio Rom w ostatnim pojedynku. W aktualnym sezonie zespół wygrał 1 z 8 meczów u przeciwnika (12,5%). Parma Calcio triumfował w ciągu ostatnich 6 miesięcy 4 razy, zremisował 6 potyczek, a z 12 wyszedł bez punktów. Parma Calcio zaliczył przy tym 2 zwycięstw przed fanami przeciwnika. Zespół przegrał wyjazdowych 6 potyczek, a 2 zakończyło się remisem drużyn. Z meczów wyjazdowych z drużynami zajmującymi wyższe miejsce w tabeli Parma Calcio wygrał 0 w bieżącym sezonie. W-ubiegłym sezonie Parma Calcio grał 11 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 2 z tych spotkań wygrał, a 3 zremisował. Z 6 meczów drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Ekipa trenera Roberto D’Aversa trafia do gola średnio 1,25 razy na mecz. Ciekawostka: większość bramek pada w 2. połowie meczu. W pojedynki na wyjeździe Parma Calcio pada średnio 3,75 bramki. W poprzednim sezonie Parma Calcio strzelał średnio 1,44 gola i tracił 1,67 gola w meczach na stadionie przeciwnika. Na stadionach przeciwnika najczęstszym wynikiem w poprzednim sezonie było 2:2, 2:1 lub 1:2. Mecze wyjazdowe Parma Calcio w większości kończyły się w aktualnym sezonie wynikiem 0:3, 2:2 lub 1:2.

Postaw na dalszą wygraną Parma Calcio teraz! >>

Zakłady na Sassuolo Calcio – Parma Calcio

Ponieważ oba kluby mają średnią Over/Under 2,5, wydaje się, że warto rozważyć typ Under 3.5. Obecnie Betsson oferuje dla tego typu najlepszy kurs na rynku – 1.55. Prognoza zakładów bukmacherskich pokazuje, że oba kluby mogą zdobyć gole. Kurs Obie drużyny strzelą gola na Tak wynosi 1.58 i w Betsson jest bardziej atrakcyjny niż kurs na Nie.

Zakłady bukmacherskie uważają zwycięstwo Sassuolo Calcia 2:1 za najbardziej prawdopodobny, Unibet szacuje obecnie największe szanse na ten wynik, wystawiając kurs 8.00. Zaraz potem typowany jest remis 1:1], która ma w Unibetnajbardziej atrakcyjny kurs 8.00.

Boni für