Spotkanie J2 League Japonia pomiędzy Tochigi a Hollyhock zostanie rozegrana w dniu 21.11.2020 o godzinie 10:00. W związku z tym 11. obecnie zespół w tabeli rzuca wyzwanie numerowi 12 w tabeli. Obecnie bukmacherzy stawiają na zwycięstwo Tochigi SCowi. Najwyższej wygranej dla zakładów na zwycięstwo drużyny gospodarzy można oczekiwać w Unibet, gdzie obecnie kurs wynosi 2.65 . Przy stawce 10€ wygrasz 26,50€ € (zysk = 16,50€).

Najbardziej atrakcyjny kurs dla zakładu na zwycięstwo na wyjeździe Hollyhock wynosi w tej chwili 2.70 w Betsson. W najnowszych bezpośrednich konfrontacjach Tochigi zanotował wygraną w 1 spotkaniu, 0 zero meczów zakończył się remisem, a 0 potyczek wygrał Hollyhock.

Aktualny bilans Tochigi

Ostatnio Tochigi SC przegrał 1:0 z Giravanz. Gospodarze przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w 12 z 33 meczów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Przed własną publicznością Tochigi SC odnotował 5 zwycięstw, 6 remisów i 5 porażek. 5 z 16 starć u siebie w aktualnym sezonie zakończyła się wygraną w Tochigi, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie tylko 31,25%. Chociaż 6 razy wynik pozwolił zdobyć punkty, 5 razy gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. Po 34 spotkaniach w sezonie Tochigi ma na swoim koncie w sumie 12 zwycięstw, 10 remisów. i 12 porażek.

Drużyna trafia do gole raczej w drugiej fazie spotkania. Tochigi zdobywa średnio 0,88 gola na mecz u siebie, podczas gdy goalkeeper wpuszcza piłkę do bramki przeciętnie 0,69 raza na mecz. Jak dotąd najczęstsze wyniki meczów u siebie w aktualnym sezonie to 0:1, 0:0 i 1:0.

Postaw na domową wygraną Tochigi teraz! >>

Aktualny bilans Hollyhock

Ostatnio Hollyhock wygrał 2:1 z Kyoto Sanga. W aktualnym sezonie zespół cieszył się z wygranej w 7 z 17 meczów u przeciwnika (41,18%). Statystyki z ostatnich 6 miesięcy pokazują 12 zwycięstw, 9 remisów i 12 porażek. U przeciwnika Hollyhock przegrał 6 razy, ale 7 razy zakończył spotkanie z 3 punktami. Do tej pory jedenastka Hollyhock zmierzyła się 8 razy na wyjeździe z drużyną plasującą się wyżej tabeli. Zespół wyszedł przy tym zwycięsko 4 razy, a 2 razy przegrał. W 2 pojedynki zespoły ostatecznie podzieliły się punktami.

Ekipa trafia do bramki średnio 1,88 razy na pojedynka. Ciekawostka: większość bramek pada w drugiej połowie gry. W meczach na wyjeździe Hollyhock pada średnio 3,41 bramki. Mecze wyjazdowe Hollyhock w większości kończyły się w aktualnym sezonie wynikiem 2:2, 0:2 lub 4:2.

Postaw na dalszą wygraną Hollyhock teraz! >>

Zakłady na Tochigi – Hollyhock

Ponieważ oba zespoły mają średnią Over/Under 2,0, wydaje się, że warto rozważyć typ Under 2.5. Obecnie Betsson oferuje dla tego typunajbardziej atrakcyjny kurs na rynku – 1.65. Słaby bilans bramkowy obu drużyn sugeruje postawienie zakładu „Obie drużyny strzelą gola – Nie”. Kurs 1.87 oferowany przez Betsson jest obecnie najwyższym kursem dla tych zakładów.

Bukmacherzy internetowi uważają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny, Unibet szacuje obecnie największe szanse na ten wynik, wystawiając kurs 6.10. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według bukmacherów typowane jest wygraną Tochigi 1:0, na którą możesz obecnie uzyskać najwyższy kurs7.50 w Unibet.

Boni für