W dniu 19.11.2020 Naft MIS zmierzy się z Saipa w Iran Pro League. Gwizdek sędziego rozpocznie pojedynek o godzinie 14:05. W związku z tym 8. w tej chwili zespół zagra z 8 w tabeli. Bukmacherzy typują Naft Masjed Soleyman FCowi jako faworyta. bet-at-home oferuje aktualnie dla tego zakładu najbardziej atrakcyjny kurs 2.07 . Przy stawce 10€ możesz spodziewać się wygranej 20,70€ (co oznacza 10,70€ zysku).

Za typy na zwycięstwo Saipę najbardziej atrakcyjny kurs 3.75 otrzymasz w bet-at-home. Pojedynek odbędzie się po raz pierwszy po ponad pięcioletniej przerwie 19.11.2020.

Aktualny bilans Naft MIS

W ostatniej konfrontacji przeciwko Tractor Sazę Naft Masjed Soleyman FC uzyskał wynik 0:0. Gospodarze przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w 0 z 1 meczów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Naft MIS odniósł 0 zero zwycięstw w 1 meczach w sezonie. 1 raz drużyna dzieliła się punktami z przeciwnikiem, a 0 zero razy wyszła ze starcia bez punktów.

Ekipa zdobywa gole raczej w 2. połowie meczu.

Postaw na domową wygraną Naft MIS teraz! >>

Aktualny bilans Saipa

Saipa uzyskał wynik 0:0 z Persepolis FC w ostatnim starciu. W ciągu minionych 6 miesięcy jedenastka gości zaliczyła 1 zwycięstwa. 7 razy punkty zostały podzielone między drużyny, 1 rozgrywki zakończyły się brakiem punktów. Na wyjeździe rozegrano 0 zwycięskie spotkania. W ostatnich spotkaniach na wyjeździe Saipa przegrał 1 raz, a 4 mecze zakończył się remisem. W poprzednim sezonie Saipa strzelał średnio 0,64 bramki i tracił 1,27 gola w meczach wyjazdowych. Na murawie przeciwnika najczęstszym wynikiem zespołu w minionym sezonie było 1:1, 0:1 lub 0:0.

Postaw na dalszą wygraną Saipa teraz! >>

Zakłady na Naft MIS – Saipa

Boni für