Mecz Sittard z Feyenoord odbędzie się w Eredivisie Holandia 22.11.2020 o godzinie 14:30. Obecny 18. spotka się w związku z tym z numerem 4 w tabeli. Obecnie zakłady bukmacherskie stawiają na zwycięstwo Feyenoord Rotterdamowi. Najlepszy kurs na zwycięstwa gości to obecnie 1.55 w Betsson. Przy typie ze stawką 10€ wygrana wynosi więc 15,50€ (co oznacza 5,50€ zysku).

Dla typu na zwycięstwo u siebie Sittard Unibet oferuje obecnie najwyższy kurs 5.75. Na podstawie aktualnych kursów bukmacherskich prawdopodobieństwo wygranej Sittard wynosi 17%, a wygranej Feyenoord 69%. Prawdopodobieństwo remisu szacowane jest na 23%. Sittard rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z ostatnich starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 0 zero spotkań, z kolei 2 razy zwycięzcą został Feyenoord.

Aktualny bilans Sittard

Ostatnio Fortuna Sittard uzyskał wynik 2:2 z Zwolle. W ciągu minionych 6 miesięcy ekipa gospodarzy wygrała 0 z 8 meczów. Bilans spotkań na własnym stadionie to 0 zero zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. 0 z 4 meczów na własnej murawie w aktualnym sezonie zakończyła się wygraną w Sittard, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie 0%. Chociaż 2 razy wynik pozwolił zdobyć punkty, 2 razy gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. Sittard 0 wygrał 8 meczów sezonu. Chociaż odnotował także 3 remisy, 5 spotkań zakończyły się bez punktów.

Drużyna trenera Kevin Hofland strzela bramki raczej w 2. połowie. Według aktualnych statystyk w każdym meczu Sittard na własnej murawie pada średnio 4,50 gola. 1,75 trafia na konto gospodarzy, a 2,75 na konto drużyny gości. W zeszłym sezonie Sittard strzelił średnio 1,69 gola przed własnymi fanami. Jednocześnie drużyna straciła 1,31 gola na mecz na własnej murawie. Najczęstsze wyniki ostatniego sezonu w meczach u siebie to 1:1, 0:0 i 1:0. Najczęstsze wyniki w aktualnym sezonie to 1:3, 2:2 i 3:3.

Postaw na domową wygraną Sittard teraz! >>

Aktualny bilans Feyenoord

Ostatnio Feyenoord wygrał 2:0 z Groningen. Do tej pory w bieżącym sezonie zespół wygrał 3 z 4 spotkań wyjazdowych (75%). Feyenoord zaliczył przy tym 3 zwycięstw na obcym stadionie. Zespół przegrał 0 starcia na wyjeździe, a 1 starcie zakończyły się remisem drużyn. W-ubiegłym sezonie Feyenoord grał 5 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 2 z tych meczów wygrał, a 2 zremisował. Z 1 meczu drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Ekipa trenera Dick Advocaat trafia do gola średnio 2,75 razy na starcie. Ciekawostka: większość bramek pada w drugiej połowie gry. W sumie padają średnio 4,00 bramki na mecz wyjazdowy Feyenoord. W ubiegłym sezonie Feyenoord strzelał średnio 1,75 bramki i tracił 1,67 bramki w starciach na wyjeździe. 1:1, 4:3 lub 3:2 – te rezultaty widniały najczęściej na tablicy wyników podczas wyjazdowych spotkań Feyenoord w ubiegłym sezonie. Większość meczów wyjazdowych Feyenoord w aktualnym sezonie kończyła się wynikiem 3:2, 2:2 lub 4:1.

Postaw na dalszą wygraną Feyenoord teraz! >>

Zakłady na Sittard – Feyenoord

Średnia Over/Under obu drużyn wynosi 3,5. W związku z tym polecamy typ na Under 4.5 w najlepszym aktualnie kursie 1.28 w Betsson. Bilans bramkowy obu klubów przemawia za zakładem na Obie drużyny strzelą gola. Betsson oferuje na to aktualnie najwyższy kurs 1.58 .

Bukmacherzy internetowi uważają wygraną Feyenoordu 1:2 za najbardziej prawdopodobny, Unibet szacuje obecnie największe szanse na ten wynik, wystawiając kurs 8.00. Zaraz potem typowany jest remis 1:1 – z najlepszym kursem na zakłady: 8.50 w Unibet.

Boni für