W Eredivisie Holandia Zwolle zagra z Utrecht w dniu 21.11.2020 o godzinie 21:00. 12. zespół w tabeli zmierzy się z 9 w tabeli. Przewidywania bukmacherów internetowych zakładają obecnie zwycięstwo drużyny gości, Football Club Utrechtowi. Najwyższy kurs na zwycięstwa gości to obecnie 2.03 w Betsson. Przy zakładzie ze stawką 10€ wygrana wynosi więc 20,30€ (co oznacza 10,30€ zysku).

Najlepszy kurs 3.55 na Zwolle wystawia obecnie Unibet. Na podstawie kursów bukmacherskich można ustalić prawdopodobieństwo wyniku meczu. Na 29% wygra Zwolle, a na 53% zwycięstwo odniesie Utrecht. Prawdopodobieństwo remisu to 25%. Gdy te przeciwne zespoły spotkały się ostatnio, 1 potyczce zakończyły się zwycięstwem Zwolle, 3 starcia został zremisowany, a w 4 pojedynki triumfował Utrecht.

Aktualny bilans Zwolle

Ostatnio PEC Zwolle uzyskał wynik 2:2 z Sittard. Gospodarze przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w 1 z 8 meczów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Przed własną publicznością PEC Zwolle odnotował 1 zwycięstwo, 1 remis i 2 porażki. 1 z 4 pojedynków na własnym stadionie w tym sezonie zakończyła się wygraną w Zwolle, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie tylko 25%. Chociaż 1 raz wynik pozwolił zdobyć punkty, 2 razy gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. Zwolle odniósł 1 wygrana w 8 meczach sezonu. 4 razy drużyna dzieliła się punktami z przeciwnikiem, a 3 razy wyszła ze starcia bez punktów.

Drużyna trenera John Stegeman zdobywa większość bramek w 2. połowie spotkania. Zwolle zdobywa średnio 1,00 gola na mecz u siebie, podczas gdy bramkarz wpuszcza piłkę do bramki średnio 1,25 raza na mecz. Bilans bramkowy z ostatniego sezonu pokazuje, że Zwolle strzelał u siebie przeciętnie 2,33 gola. Średnia liczba straconych bramek przed własnymi kibicami wynosi 2,50. W ostatnim sezonie trzy rezultaty były najczęstsze w meczach Zwolle na własnym stadionie: 3:1, 4:3 i 3:4. Najczęstsze rezultaty w bieżącym sezonie to 0:0, 0:3 i 4:0.

Postaw na domową wygraną Zwolle teraz! >>

Aktualny bilans Utrecht

W ostatniej potyczce Eredivisie Holandia Utrecht przegrał 0:3 z Ajax. W 0% meczów przed fanami przeciwnika zespół przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Statystyki z ostatnich 6 miesięcy pokazują 2 zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek. Wyjazdowych Utrecht przegrał 1 raz, ale 0 razy zakończył spotkanie z 3 punktami. Z 2 meczów wyjazdowych z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższe miejsce, Utrecht wygrał 0 zero meczów w bieżącym sezonie (0%). 0 zero meczów zostało przegranych (0%), a 2 zakończyło się remisem (100%). W-ubiegłym sezonie Utrecht grał 3 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 0 z tych meczów wygrał, a 1 zremisował. Z 2 meczów drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Ekipa trenera Rene Hake trafia do gola średnio 0,67 razy na mecz. Ciekawostka: większość bramek pada w drugiej połowie gry. W sumie padają średnio 2,33 goli na mecz wyjazdowy Utrecht. W poprzednim sezonie Utrecht strzelał średnio 1,54 gola i tracił 1,69 gola w potyczkach przed fanami przeciwnika. 1:1, 1:2 lub 3:3 – te rezultaty widniały najczęściej na tablicy wyników podczas wyjazdowych pojedynkom Utrecht w poprzednim sezonie. Większość meczów wyjazdowych Utrecht w aktualnym sezonie kończyła się wynikiem 1:4, 0:0 lub 1:1.

Postaw na dalszą wygraną Utrecht teraz! >>

Zakłady na Zwolle – Utrecht

Przy średniej Over/Under 2,0 obu zespołów najlepszy wydaje się zakład naUnder 2.5. Na najlepszy na rynku kurs (2.40) można teraz liczyć w Betsson. Prognoza bukmacherów pokazuje, że oba kluby mogą zdobyć gole. Kurs Obie drużyny strzelą gola na Tak wynosi 1.53 i w Betsson jest wyższy niż kurs na Nie.

Zakłady bukmacherskie uznają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny wynik meczu (najbardziej atrakcyjny kurs7.50 w Unibet). Zaraz potem typowane jest wygraną Utrechtu 1:2], która ma w Unibet najlepszy kurs 8.00.

Boni für