Mecz Norwegia OBOS-Ligaen pomiędzy Strommen a Ullensaker zostanie rozegrana w dniu 21.11.2020 o godzinie 13:00. Aktualny numer 10 w tabeli zmierzy się z numerem 14.. Obecnie bukmacherzy typują zwycięstwo gospodarzy dla Strommen IFowi. Najlepszy kurs na zwycięstwo gospodarzy to obecnie 2.30 w Betsson. Przy typie ze stawką 10€ wygrana wynosi więc 23,00€ (co oznacza 13,00€ zysku).

Dla zakładu na zwycięstwo na wyjeździe Ullensaker Betsson oferuje obecnie najwyższy kurs 2.80. Strommen rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z najnowszych starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 2 meczach, z kolei 4 razy zwycięzcą został Ullensaker.

Aktualny bilans Strommen

Ostatnio Strommen IF przegrał 2:1 z Grorud. Gospodarze przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w 8 z 26 meczów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Przed własnymi fanami Strommen IF odniósł 6 wygranych i 4 razy zremisował. Jedenastka gospodarzy 2 razy zeszła z boiska bez punktów. 6 z 12 meczów na własnym stadionie w aktualnym sezonie zakończyła się wygraną w Strommen, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie 50%. Chociaż 4 razy wynik pozwolił zdobyć punkty, 2 razy gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. Po 26 spotkaniach w sezonie Strommen ma na swoim koncie w sumie 8 wygranych, 7 remisów. i 11 porażek.

Ekipa trenera Ole Martin Nesselquist strzela większość bramek w drugiej fazie spotkania. Strommen zdobywa średnio 2,00 gola na mecz u siebie, podczas gdy goalkeeper wpuszcza piłkę do bramki przeciętnie 1,42 raza na mecz. W minionym sezonie Strommen strzelił średnio 1,00 gola przed własnymi fanami. Jednocześnie drużyna straciła 1,27 gola na mecz na własnej murawie. Mecze u siebie kończyły się najczęściej w minionym sezonie wynikiem 1:1, 0:0 lub 2:0. Jak dotąd najczęstsze wyniki meczów u siebie w tym sezonie to 1:1, 2:1 i 3:2.

Postaw na domową wygraną Strommen teraz! >>

Aktualny bilans Ullensaker

Ullensaker wygrał 1:0 z Lillestrøm w ostatniej konfrontacji. W 15,38% meczów przed fanami przeciwnika zespół przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Patrząc na ostatnie 6 miesięcy gości, zespołu gości, widzimy 9 zwycięstw, 3 remisy i 13 porażek. W meczach na obcym stadionie Ullensaker 2 razy zgarnął zwycięstwo. 9 razy goście doznali porażki, a 2 razy spotkanie zakończyło się remisem. Z meczów wyjazdowych z drużynami zajmującymi wyższe miejsce w tabeli Ullensaker wygrał 2 w bieżącym sezonie. W-ubiegłym sezonie Ullensaker grał 7 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 1 z tych spotkania wygrał, a 0 zremisował. Z 6 potyczek drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Zespół pod wodzą Trond Fredriksen strzela średnio 1,31 goli na mecz wyjazdowy, najczęściej w 2. połowie spotkania. W sumie padają średnio 3,85 goli na mecz wyjazdowy Ullensaker. W zeszłym sezonie Ullensaker strzelał średnio 1,27 bramki i tracił 1,93 bramki w spotkaniach na wyjeździe. Na murawie przeciwnika najczęstszym wynikiem zespołu w ostatnim sezonie było 0:2, 2:1 lub 1:2. Większość meczów wyjazdowych Ullensaker w bieżącym sezonie kończyła się wynikiem 1:2, 1:3 lub 2:4.

Postaw na dalszą wygraną Ullensaker teraz! >>

Zakłady na Strommen – Ullensaker

Boni für