Fotbal Club FCSB - FC Arges Pitesti: typy, zakłady i kursy

Analiza, typy i prognozy na dzień 20.09.2020

FCSB i Arges Pitesti spotkają się w Liga I Rumunia w dniu 20.09.2020. Rozpoczęcie meczu o godzinie 20:30. W związku z tym 5. chwilowo zespół zagra z 14 w tabeli. Obecnie bukmacherzy internetowi stawiają na zwycięstwo gospodarzyy, Fotbal Club FCSBowi. Najwyższy kurs bukmacherski na zwycięstwo gospodarzy to 1.41 i uzyskasz go w Unibet. Jeśli postawisz 10 €, wygrana wyniesie 14,10€ (zysk = 4,10€).

Typy na Arges Pitestę zostaną nagrodzone najwyższym kursem w Betsson. Przy obecnym kursie 7.50. W ciągu ostatnich pięciu lat nie doszło do spotkania obu drużyn.

Aktualny bilans FCSB

W ostatniej konfrontacji Fotbal Club FCSB przegrał 2:1 przeciwko Voluntarę. Gospodarze przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w 3 z 10 meczów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Przed własnymi fanami Fotbal Club FCSB odniósł 1 wygrana i 2 razy zremisował. Jedenastka gospodarzy 1 raz zeszła z boiska bez punktów. 1 z 1 meczów na własnym stadionie w bieżącym sezonie zakończyła się wygraną w FCSB, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie 100%. Chociaż 0 razy wynik pozwolił zdobyć punkty, 0 razy gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. FCSB odniósł 2 zwycięstwa w 3 spotkaniach w sezonie. 0 razy drużyna dzieliła się punktami z przeciwnikiem, a 1 raz wyszła ze starcia bez punktów.

Drużyna trenera Anton Petrea strzela większość bramek w drugiej fazie spotkania. Według aktualnych danych na każdy mecz rozegrany u siebie FCSB zdobywa średnio 3,00 bramki i traci 0,00 bramki, i tym samym na spotkanie przypada łącznie 3,00 gola. Bilans ostatniego sezonu dla FCSB to przeciętnie 1,41 zdobytych i 1,35 straconych goli na mecz na własnej murawie. Mecze u siebie kończyły się najczęściej w minionym sezonie wynikiem 1:1, 0:2 lub 0:0. W- tym sezonie najczęstsze wyniki w meczach przed własnymi fanami to 3:0.

Postaw na domową wygraną FCSB teraz! >>

Aktualny bilans Arges Pitesti

W ostatnim spotkaniu Liga I Rumunia Arges Pitesti uzyskał wynik 1:1 z UTA Arad. W 0% meczów przed fanami przeciwnika zespół odniósł zwycięstwo. Arges Pitesti zaliczył przy tym 0 wygranych przed fanami przeciwnika. Zespół przegrał 1 starcie na obcym stadionie, a 0 mecze zakończyły się remisem drużyn.

Ekipa trenera Ionut Badea trafia do gola średnio 0,00 razy na spotkanie. Ciekawostka: większość bramek pada w 2. połowie. W meczach przed fanami przeciwnika Arges Pitesti pada średnio 2,00 bramki. W minionym sezonie Arges Pitesti strzelał średnio 0 gola i tracił 0 bramki w meczach na obcym stadionie. Mecze wyjazdowe Arges Pitesti w tym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 0:2.

Postaw na dalszą wygraną Arges Pitesti teraz! >>

Zakłady na FCSB - Arges Pitesti

3,0 to średnia Over/Under obu drużyn. Odpowiedni w tej sytuacji zakład to Under 3.5, dla którego w Betsson uzyskasz najwyższy kurs 1.36. Słaby bilans bramkowy obu drużyn sugeruje postawienie zakładu „Obie drużyny strzelą gola - Nie”. Kurs 1.74 oferowany przez Unibet jest obecnie najwyższym kursem dla tych zakładów.

Zakłady sportowe uznają wygraną FCSBu 2:0 za najbardziej prawdopodobny wynik meczu (najwyższy kurs6.50 w Unibet). Zaraz potem typowane jest wygraną FCSBu 1:0 - z najlepszym kursem na zakłady: 6.75 w Unibet.