W Superliga słowacka MFK Zemplin zagra z Senica w dniu 21.11.2020 o godzinie 14:00. W związku z tym 9. aktualnie zespół w tabeli rzuca wyzwanie numerowi 11 w tabeli. Obecnie zakłady sportowe stawiają na zwycięstwo MFK Zemplin Michalovcu. Najwyższej wygranej dla typów na zwycięstwo gospodarzy można oczekiwać w Betsson, gdzie obecnie kurs wynosi 2.10 . Przy stawce 10€ wygrasz 21,00€ € (zysk = 11,00€).

Typy na Senicę zostaną nagrodzone najbardziej atrakcyjnym kursem w Betsson. Przy obecnym kursie 3.00. Z prognoz bukmacherów wynika następujące prawdopodobieństwo: wygrana MFK Zemplin 48%, wygrana Senica 29%, remis 29%. MFK Zemplin rozstrzygnął na swoją korzyść 1 z poprzednich starcia. Przeciwnicy podzielili się punktami w 2 potyczkach, z kolei 4 razy zwycięzcą został Senica.

Aktualny bilans MFK Zemplin

W ostatniej konfrontacji przeciwko Bratislavę MFK Zemplin Michalovce przegrał 0:2. 3 zwycięstw w 14 meczach w ciągu ostatnich sześciu miesięcy – taki bilans ma na swoim koncie drużyna gospodarzy. Bilans meczów na swoim terenie z ostatnich sześciu miesięcy to 2 wygrane, 1 remis i 3 porażki. W tym sezonie MFK Zemplin wygrał tylko 33,33% (2 z 6) meczów u siebie. 1 raz wynik wystarczył do zdobycia punktów, gdy tymczasem goście zarobili punkty we wszystkich 3 meczach. Po w sumie 13 meczach sezonu MFK Zemplin ma na swoim koncie 3 zwycięstwa, 3 remisy. i 7 porażek.

Ekipa trenera Jozef Majoros trafia do gole raczej w 2. połowie meczu. MFK Zemplin zdobywa średnio 1,00 gola na mecz u siebie, podczas gdy bramkarz wpuszcza piłkę do bramki średnio 1,50 raza na mecz. W zeszłym sezonie MFK Zemplin strzelił średnio 1,55 gola przed własnymi fanami. Jednocześnie drużyna straciła 0,82 gola na mecz na własnej murawie. W ostatnim sezonie trzy rezultaty były najczęstsze w meczach MFK Zemplin na własnym stadionie: 1:0, 0:1 i 2:0. W- tym sezonie najczęstsze rezultaty w meczach przed własnymi fanami to 0:2, 2:4 i 2:0.

Postaw na domową wygraną MFK Zemplin teraz! >>

Aktualny bilans Senica

W ostatnim spotkaniu Senica przegrał 3:1 z Zilinę. W tym sezonie zespół wygrał 2 z 6 spotkań na obcym stadionie (33,33%). W ciągu minionych 6 miesięcy drużyna gości zaliczyła 3 zwycięstw. 3 razy punkty zostały podzielone między drużyny, 7 rozgrywki zakończyły się brakiem punktów. Na obcym stadionie Senica przegrał 3 razy, ale 2 razy zakończył spotkanie z 3 punktami. Z meczów wyjazdowych z drużynami zajmującymi wyższe miejsce w tabeli Senica wygrał 2 w bieżącym sezonie. W-ubiegłym sezonie Senica grał 7 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 1 z tych starcia wygrał, a 4 zremisował. Z 2 potyczek drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

Średnio w tym sezonie jedenastka Anton Soltis zdobywa 1,00 bramki na wyjeździe i jest szczególnie celna w drugiej fazie spotkania. W meczach przed fanami przeciwnika Senica pada średnio 3,00 goli. Z bilansu ubiegłego sezonu wynika, że w spotkaniach na obcym stadionie Senica strzela średnio 0,91 bramki i traci 1,55 na rzecz drużyny przeciwnej. Na murawie przeciwnika najczęstszym wynikiem zespołu w minionym sezonie było 0:0, 2:2 lub 0:2. Mecze wyjazdowe Senica w bieżącym sezonie kończyły się przeważnie wynikiem 1:3, 2:1 lub 1:0.

Postaw na dalszą wygraną Senica teraz! >>

Zakłady na MFK Zemplin – Senica

Przy średniej Over/Under 3,0 obu zespołów najlepszy wydaje się zakład naUnder 3.5. Na najlepszy na rynku kurs (1.36) można teraz liczyć w Betsson. Spojrzenie na bilans bramkowy obu drużyn sugeruje, że oba zespoły strzelą gola. W związku z tym warto rozważyć typ na „BTTS Tak” w najlepszym obecnie kursie 1.66 w Unibet .

Według zakładów bukmacherskich najbardziej prawdopodobne jest remis 1:1 z najlepszym kursem 7.00 w Unibet. Zaraz potem typowane jest zwycięstwo MFK Zemplinu 1:0], która ma w Unibet najlepszy kurs 8.50.

Boni für