Varbergs BoIS - Djurgardens: typy, zakłady i kursy

Analiza, typy i prognozy na dzień 05.08.2020

© imago images/Bildbyran

Pojedynek Szwecja Allsvenskan pomiędzy Varbergs a Djurgardens zostanie rozegrana w dniu 05.08.2020 o godzinie 19:00. Chwilowo 7. drużyna w tabeli Szwecja Allsvenskan zmierzy się z 3. drużyną w tabeli. Bukmacherzy typują Djurgardens IFowi jako zwycięską drużynę. Betsson oferuje w tej chwili najbardziej atrakcyjny kurs na wygraną gości 1.79. Przy zakładzie ze stawką 10 € wygrana wynosi zatem 17,90€ (co oznacza 7,90€ zysku).

Za typy na zwycięstwo Varbergs najlepszy kurs 4.75 otrzymasz w Unibet. Na podstawie kursów bukmacherskich można ustalić prawdopodobieństwo wyniku meczu. Na 22% wygra Varbergs, a na 58% zwycięży Djurgardens. Prawdopodobieństwo remisu to 26%. Oba zespoły już dawno ze sobą nie grały, w ciągu ostatnich pięciu lat nie miała miejsca ani jedna konfrontacja.

Aktualny bilans Varbergs

Varbergs BoIS FC uzyskał wynik w ostatnim pojedynku z IF Elfsborg 3:3. W ciągu minionych 6 miesięcy ekipa gospodarzy wygrała 4 z 11 meczów. Przed własną publicznością Varbergs BoIS FC odnotował 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. W aktualnym sezonie Varbergs wygrał 60% (3 z 5) meczów na swoim terenie. 1 raz wynik wystarczył do zdobycia punktów, gdy tymczasem goście zarobili punkty we wszystkich 1 meczach. Po 11 spotkaniach w sezonie Varbergs ma na swoim koncie w sumie 4 wygrane, 3 remisy. i 4 porażki.

Jedenastka trenera Joakim Persson strzela większość bramek po przerwie. Na każdy mecz u siebie Varbergs strzela średnio 1,60 gola i traci 1,00 gola. Daje to w sumie 2,60 bramki na spotkanie. Zgodnie z obecnym stanem najczęstsze wyniki meczów u siebie w bieżącym sezonie to 1:0, 2:2 i 3:1.

Jetzt auf Heimsieg Varbergs wetten! >>

Aktualny bilans Djurgardens

Ostatnio Djurgardens wygrał 3:1 z Häcken. W bieżącym sezonie zespół cieszył się z wygranej w 3 z 6 pojedynków na murawie przeciwnika (50%). Patrząc na ostatnie 6 miesięcy gości, zespołu gości, widzimy 6 zwycięstw, 3 remisy i 4 porażki. W pojedynki na obcym stadionie Djurgardens 3 razy zgarnął zwycięstwo. 3 razy goście doznali porażki, a 0 razy spotkanie zakończyło się remisem. Do tej pory jedenastka Djurgardens zmierzyła się 2 razy na wyjeździe z drużyną plasującą się wyżej tabeli. Zespół wyszedł przy tym zwycięsko 1 raz, a 1 raz przegrał. W 0 meczom zespoły ostatecznie podzieliły się punktami.

W bieżącym sezonie zespół trenera Thomas Lagerlof zdobywa średnio 0,83 gola na mecz wyjazdowy, głównie w 1. połowie. W potyczkach u przeciwnika Djurgardens średnio pada 1,83 gola. Z bilansu ubiegłego sezonu wynika, że w meczach na obcym stadionie Djurgardens strzela średnio 1,60 bramki i traci 0,60 na rzecz drużyny przeciwnej. Na murawie przeciwnika najczęstszym wynikiem zespołu w ubiegłym sezonie było 1:0, 1:1 lub 3:0. Djurgardens najczęściej w aktualnym sezonie uzyskiwał wynik 0:1, 1:0 lub 2:1.

Zakłady na Varbergs - Djurgardens

Przy średniej Over/Under 2,0 obu zespołów najlepszy wydaje się zakład naUnder 2.5. Na najlepszy na rynku kurs (2.02) można teraz liczyć w Unibet. Bilans bramkowy obu klubów przemawia za zakładem na Obie drużyny strzelą gola. bet-at-home oferuje na to aktualnie najlepszy kurs 1.69 .

Zakłady sportowe uważają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny, Unibet szacuje obecnie największe szanse na ten wynik, wystawiając kurs 7.00. Drugim najbardziej prawdopodobnym wynikiem według zakładów bukmacherskich typowane jest wygraną Djurgardensu 0:1, na którą możesz obecnie uzyskaćnajbardziej atrakcyjny kurs7.50 w Unibet.