Varbergs BoIS - Östersunds FK: typy, zakłady i kursy

Analiza, typy i prognozy na dzień 02.08.2020

© imago images/Bildbyran

Potyczka Varbergs z Östersunds odbędzie się w Szwecja Allsvenskan 02.08.2020 o godzinie 17:30. Obecnie 7. drużyna w tabeli przyjmie 13 drużynę w tabeli. Bukmacherzy typują Varbergs BoIS FCowi jako zwycięską drużynę. Najwyższej wygranej dla typów na zwycięstwo gospodarzy można oczekiwać w Betsson, gdzie obecnie kurs wynosi 1.99 . Przy stawce 10 € wygrasz 19,90€ € (zysk = 9,90€).

Typy na Östersunds zostaną nagrodzone najbardziej atrakcyjnym kursem w Unibet. Przy obecnym kursie 4.30. Z prognoz bukmacherów wynika następujące prawdopodobieństwo: wygrana Varbergs 53%, wygrana Östersunds 24%, remis 31%. Oba zespoły już dawno ze sobą nie grały, w ciągu ostatnich pięciu lat nie miała miejsca ani jedna konfrontacja.

Aktualny bilans Varbergs

Varbergs BoIS FC uzyskał wynik w ostatnim starciu z IF Elfsborg 3:3. W ciągu minionych 6 miesięcy drużyna gospodarzy wygrała 4 z 11 meczów. Bilans meczów przed własną publicznością z ostatnich sześciu miesięcy to 3 wygrane, 1 remis i 1 porażka. 3 z 5 pojedynków przed własną publicznością w aktualnym sezonie zakończyła się wygraną w Varbergs, możemy tu więc mówić o wskaźniku wygranych na poziomie 60%. Chociaż 1 raz wynik pozwolił zdobyć punkty, 1 raz gospodarze musieli pogodzić się z przegraną. Po 11 meczach w sezonie Varbergs ma na swoim koncie w sumie 4 wygrane, 3 remisy. i 4 porażki.

Zespół trenera Joakim Persson trafia do bramki raczej w 2. połowie spotkania. Według aktualnych statystyk w każdym meczu Varbergs na własnej murawie pada średnio 2,60 gola. 1,60 trafia na konto gospodarzy, a 1,00 na konto drużyny gości. Najczęstsze wyniki w aktualnym sezonie to 1:0, 2:2 i 3:1.

Jetzt auf Heimsieg Varbergs wetten! >>

Aktualny bilans Östersunds

Östersunds uzyskał wynik 0:0 z Helsingborgs w ostatnim pojedynku. W tym sezonie zespół cieszył się z wygranej w 2 z 5 spotkań na wyjeździe (40%). Statystyki z ostatnich 6 miesięcy pokazują 2 zwycięstw, 4 remisów i 5 porażek. W spotkaniach wyjazdowych Östersunds 2 razy zgarnął zwycięstwo. 1 raz goście doznali porażki, a 2 razy spotkanie zakończyło się remisem. Do tej pory jedenastka Östersunds zmierzyła się 4 razy na wyjeździe z drużyną plasującą się wyżej tabeli. Zespół wyszedł przy tym zwycięsko 2 razy, a 0 zero razy przegrał. W 2 spotkaniom zespoły ostatecznie podzieliły się punktami. W-ubiegłym sezonie Östersunds grał 5 razy na wyjeździe z drużynami, które zajmowały w tabeli wyższą lokatę. 0 z tych starć wygrał, a 1 zremisował. Z 4 potyczek drużyna nie przywiozła do domu żadnych punktów.

W tym sezonie zespół trenera Amir Azrafshan zdobywa średnio 0,60 gola na mecz wyjazdowy, głównie w 2. połowie spotkania. W pojedynki u przeciwnika Östersunds średnio pada 1,20 gola. Z bilansu ubiegłego sezonu wynika, że w meczach u przeciwnika Östersunds strzela średnio 0,53 gola i traci 2,13 na rzecz drużyny przeciwnej. Mecze na stadionie przeciwnika drużyna kończyła najczęściej w ostatnim sezonie z wynikiem 1:1, 0:2 lub 1:7. Mecze wyjazdowe Östersunds w większości kończyły się w bieżącym sezonie wynikiem 0:0, 1:0 lub 2:1.

Zakłady na Varbergs - Östersunds

2,0 to średnia Over/Under obu klubów. Odpowiedni w tej sytuacji typ to Under 2.5, dla którego w Unibet uzyskasznajbardziej atrakcyjny kurs 1.72. Bukmacherzy internetowi zakładają, że gola strzeli najwyżej jedna drużyna. Kurs na „Obie drużyny strzelą gola - Nie” 1.86 w Betsson jest znacznie wyższy niż kurs na Tak.

Bukmacherzy uznają remis 1:1 za najbardziej prawdopodobny wynik meczu ( najbardziej atrakcyjny kurs6.50 w Unibet). Zaraz potem typowane jest wygraną Varbergsu 1:0 - z najlepszym kursem na typy: 6.50 w Unibet.